ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Клініка

Для проведення естетичних операцій наші клієнти можуть обрати одну із клінік партнерів:

1. Медичний центр: Клініка сімейної медицини
2. Геліос
3. Medical Plaza

До послуг наших клієнтів найдосвідченіші фахівці, затишні палати з усім необхідним, комфортна атмосфера та найновіше обладнання, призначене для вирішення найскладніших завдань. Реконструктивні операції проводяться на базі центру термічної травми та пластичної хірургії міської лікарні №8, вул. Космічна, 19.

кваліфікація та досвід

Кваліфікація та досвід

Наші лікарі мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії. Вони постійно стажуються у відомих світових клініках та підвищують свою кваліфікацію.

Наші хірурги є членами European Burns Association (EBA), American Society of Plastic Surgeons, WSRM World Society for Reconstructive Microsurgery, Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ), Асоціації хірургів України, Асоціації антиейджингу, гендерної та превентивної медицини.

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

Обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

Наші пацієнти можуть здати всі необхідні перед операцією аналізи та дослідження, включаючи біохімічні, ультразвукові, рентгенологічні дослідження та магнітно-резонансну томографію в одній із клінік партнерів на вибір.

Хірурги використовують у роботі найсучасніші електрохірургічні апарати (ERBE, Valleylab, Surgitron), хірургічні інструменти найкращих світових виробників (Aesculap, KLS martin, Marina Medical), ендоскопічне обладнання Karl Storz. Для мікрохірургічних етапів операцій використовується найсучасніша оптика провідних брендів (Zeiss, Orascoptic, SurgiTel) та мікрохірургічні інструменти преміум-класу S&T. Застосовуються найсучасніші шовні та імплантовані матеріали. Все це дозволяє виконувати операції на дуже високому рівні із максимальною безпекою для пацієнта.

комфортний стаціонар

Комфортний стаціонар

До послуг клієнтів комфортний стаціонар в одній із клінік партнерів на вибір:

  1. Клініка сімейної медицини
  2. Геліос
  3. Medical Plaza

Турбота та увага нашого персоналу допоможе вам швидко відновитися після пластичної операції.

лікар з вами до та після операції

Лікар з вами до та після операції

Ваш лікар постійно підтримує контакт із вами. Після операції, як правило, ви залишаєтеся у стаціонарі під наглядом свого хірурга до 2 діб. У цей час проводиться симптоматична терапія, якщо встановлені дренажі, лікар контролює відокремлюване. На другий день після операції ви здаєте лабораторні аналізи крові, вас перев’язують, видаляють дренажі (якщо були встановлені), і після цього ви можете повернутися додому.

Вдома перев’язки робити не потрібно, а на третій день можна прийняти душ. У перші три дні перебування вдома ви спілкуєтеся з вашим лікарем по телефону і повідомляєте про своє самопочуття. Через 7 днів після операції хірург огляне вас у клініці, видалить зовнішні шви (якщо є). Надалі лікар планово оглядає вас через 2 тижні, через місяць, через 3 місяці, через 6 місяців і через рік.

Ваша краса та здоров’я – у руках професіоналів.

Наша клініка – це своєчасна діагностика, консультування, стаціонарна медична допомога дорослим та дітям, надання невідкладної медичної допомоги в ургентних станах відповідно до європейських стандартів діагностики та лікування.

Ми використовуємо сучасне обладнання та апаратуру фірм «Zeus», «Pentax», «General Electric», «Stryker», «Toshiba», «Olympus», «KARL STORZ», «STORZ MEDICAL» і т.д.

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.
Scroll to Top