ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Контурна корекція

Ідеальні контури тіла – мрія кожної жінки. На думку більшості жінок, ідеальна фігура – ​​перепустка у щасливе та успішне життя, запорука сексуальної привабливості та впевненості в собі. Якщо з різних причин надмірна вага ніяк не хоче йти, на допомогу приходять сучасні можливості пластичної хірургії.

Контурна корекція у Дніпрі

Які способи корекції фігури застосовуються у пластичній хірургії?

На сьогоднішній день існує три основні способи корекції фігури – ліпосакція, ліпомоделювання та дермоліпектомія. Залежно від вихідної ситуації, Ваших побажань та медичних показань фахівці нашої клініки допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимального методу корекції фігури саме для Вас.

Досить часто після пологів або через різке схуднення шкіра живота втрачає форму, обвисає, з’являються розтяжки. Ці проблеми можуть виникати і з віком, причому не лише у жінок. Чоловіки також часто прагнуть позбутися пухкого і обвислого живота.

Для відтворення досконалих ліній живота у пластичній хірургії застосовується контурна пластика (абдомінопластика), яка полягає у висіченні надлишку шкіри та підшкірно-жирової клітковини, а також, при необхідності, переміщенні пупка в нове положення.

Чи допомагає абдомінопластика боротися з надмірною вагою?

Зазвичай проведення абдомінопластики рекомендується пацієнтам, які мають надмірні відкладення жиру на животі, перерозтягнення шкіри, рубці в нижній частині живота. Але слід пам’ятати, що ця операція не призначена для зменшення ваги або лікування ожиріння. Найкращий результат досягається тоді, коли пацієнт вже нормалізував свою вагу за допомогою правильного харчування та занять спортом і він близький до норми, але є проблеми естетичного характеру.

Коли варто робити абдомінопластику і коли буде видно результат?

Ми рекомендуємо планувати абдомінопластику в той період, коли вага стабільна і близька до норми, перші зміни будуть видно відразу після операції. Зазвичай, якщо немає різких коливань ваги, результат після проведення абдомінопластики має довгостроковий характер.

Оптимальний час для операції та її вид вам запропонує лікар на консультації у Центрі пластичної хірургії у м. Дніпро.

Показання та протипоказання для абдомінопластики

З чого розпочати абдомінопластику живота?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Діагностична програма

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 • Біохімічний аналіз крові (печінковий та нирковий комплекси, глюкоза)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма
 • Консультація анестезіолога.

Перед операцією Ви обговорюєте з лікарем:

 • Побажання та цілі щодо операції.
 • Повідомляєте дані анамнезу, який включає наявність алергічних реакцій, перенесені раніше операції та захворювання.

Ваш хірург також:

 • Оцінить загальний стан Вашого здоров’я та повідомить Вам фактори ризику.
 • Обговорить варіанти абдомінопластики.
 • Рекомендує курс лікування.

Передопераційна підготовка

Після діагностичної частини, за відсутності протипоказань, Ви підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу. Перед операцією лікар робить передопераційну розмітку, а також фото для наочного порівняння результатів.

Важливо

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, ГРВІ, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.

Операція

 1. Операція проводиться під загальним наркозом із контролем глибини сну.
 2. Після обробки операційного поля, а також нанесення передопераційної розмітки, виконується абдомінопластика з використанням методики, яка найбільш оптимально підходить для Вашого випадку.
 3. За наявності пупкової, пахової, вентральної гриж під час абдомінопластики проводиться їх хірургічне лікування.
 4. Закінчується операція накладенням косметичних швів і пов’язок, що давлять.

Реабілітація

 1. За відсутності ускладнень та індивідуальних побажань Ви знаходитесь в стаціонарі 2-3 дні під наглядом медичного персоналу.
 2. Післяопераційний набряк м’яких тканин спадає протягом 14-21 днів.
 3. Протягом 30 днів необхідно носити спеціальну компресійну білизну.
 4. Фізичні вправи та нормальну активність можна відновити з дозволу Вашого хірурга.

Наші переваги при операції абдомінопластики:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Тригуб Наталія Володимирівна

Ожог 3 степени После оказанной мне медпомощи в ожоговом отделении г. Днепропетровска, я поняла что настоящие медики есть!!! После операции не осталось даже шрама. Доктор Слесаренко Сергей Владимирович, вы настоящий …

Читать далее

Олена Радченко

Удаление рубцов на колене Хотелось бы поделиться своими впечатлениями от лечения у Слесаренко Сергея Владимировича. Результат вышел намного лучше, чем можно было представить. С каждым днем я вижу улучшения, и …

Читать далее

Сергій Леонідович

Пластика живота Жизнь прекрасна! Каждая женщина хочет быть здоровой и красивой. Когда в жизни моей жены возникла ситуация, требующая хирургического вмешательства, мы по совету друзей-врачей, обратились к Слесаренко Сергею Владимировичу. …

Читать далее

Наталія, 44 роки

Я знаю, что наследственный фактор и гормональный фон играют не последнюю роль в формировании фигуры. Но я пыталась соревноваться с природой. Я никогда не была ленивой и безвольной – правильно …

Читать далее

Огренич Тетяна Олександрівна, 40 років, м. Дніпро

Имела проблемы с кожей живота после второй беременности. К сожалению, в первый раз неудачно выбрала хирурга в частной клинике, и после операции по устранению излишков кожи живота проблем добавилось. Кожные …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання при операції абдомінопластики

Найчастіше підтяжку живота не роблять жінкам, які планують вагітність у найближчому майбутньому, оскільки після пологів результати операції зійдуть нанівець. Ми рекомендуємо планувати абдомінопластику після пологів.

Рубці є основним недоліком багатьох пластичних операцій. Після абдомінопластики залишаються рубці на шкірі живота. Найбільш виражені рубці відзначаються за повної абдомінопластики. Відповідно, при мініабдомінопластиці післяопераційні рубці виражені менше. Найчастіше рубці досягають своєї найбільшої вираженості через 3-6 місяців після операції. Згодом вони стають менш помітними і стають схожими за кольором зі шкірою. При абдомінопластиці розріз шкіри здійснюється в самому низу живота, по лінії бікіні, що робить його непомітним для сторонніх очей.

Через 7-10 днів після операції видаляються зовнішні шви (якщо є). Відновлювальний період триває 30-45 днів, протягом якого необхідно обмежити фізичне навантаження, особливо заняття спортом. У цей період слід суворо виконувати рекомендації Вашого хірурга та носити компресійну білизну для досягнення найбільш сприятливого ефекту.

Scroll to Top