ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Ліпосакція (живота, стегон)

Ідеальні контури тіла дісталися далеко не всім. Адже хороша фігура, як багато хто вважає, — перепустка в щасливе і успішне життя. Підтримувати тіло у формі, безумовно, допомагають спорт та здорове харчування. Але що робити, якщо надлишковий жирок ніяк не хоче йти? Тут на допомогу приходять можливості пластичної хірургії.

Ліпосакція у Дніпрі

Які способи корекції фігури застосовуються у пластичній хірургії?

Існує три основні способи корекції фігури – ліпосакція, ліпомоделювання та дермоліпектомія. Залежно від вихідної ситуації, ваших побажань та медичних показань, досвідчений хірург визначить, який спосіб корекції найбільш вам підходить.

Ліпосакція (живота, стегон) – косметична операція для зміни та покращення контурів тіла за допомогою видалення надлишкових жирових відкладень з різних ділянок тіла, найчастіше з живота, стегон, сідниць, шиї, підборіддя, верхньої та тильної сторін передпліч, гомілок та спини. Ліпосакція – найбільш поширена косметична операція в Америці та Великій Британії, щороку в США проводять близько 400 000 таких процедур.

Чи залишаються видимі сліди після операції ліпосакції?

Для проведення операції робляться невеликі розрізи (проколи), які наскільки це можливо розташовуються у місцях природних складок. Після операції у пацієнта залишаються рубці до 4 мм. довжиною у кількох місцях, які з часом (6-12 місяців) стають зовсім непомітними.

Показання та протипоказання для ліпосакції

З чого починати хірургічну ліпосакцію живота та стегон?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Подготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор, загальний білок, креатинін)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В, С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма.

Перед операцією ви обговорюєте з вашим лікарем:

 1. Ваші побажання та цілі щодо операції.
 2. Наявність лікарської алергії та перенесених раніше медичних процедур та операцій.
 3. Лікарські препарати, вітаміни, трав’яні добавки, алкоголь, тютюн і т.д., які ви приймаєте

Ваш хірург також:

 1. Оцінить загальний стан Вашого здоров’я та повідомить Вам фактори ризику.
 2. Зробить фото для порівняння та оцінки результату операції.
 3. Обговорить варіанти ліпосакції.
 4. Порекомендує курс лікування.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.)
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Проводиться під анестезією. Ваш лікар порекомендує вам найкращий варіант для вас: місцеву анестезію, внутрішньовенний наркоз чи загальний наркоз.
 2. Ця операція відноситься до простих і виконується через невеликі, непомітні розрізи. Спочатку вводиться спеціальний розчин, щоб зменшити кровотечу та травму тканин.
 3. Потім тонка пустотіла трубка, яка називається канюля, вводиться через розріз, щоб відшарувати зайвий жир за допомогою контрольованих зворотно-поступальних рухів. Після розпушений жиру відсмоктується з тіла вакуумом через канюлю.

Реабілітація

 1. Ви знаходитесь у стаціонарі 1-2 дні, після цього можна повернутися додому.
 2. Післяопераційний набряк м’яких тканин спадає протягом кількох тижнів.
 3. Протягом 30 днів необхідно носити спеціальну компресійну білизну.
 4. Фізичні вправи та нормальну активність можна відновити з дозволу Вашого хірурга.

Наші переваги щодо ліпосакції живота та стегон:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Тригуб Наталія Володимирівна

Ожог 3 степени После оказанной мне медпомощи в ожоговом отделении г. Днепропетровска, я поняла что настоящие медики есть!!! После операции не осталось даже шрама. Доктор Слесаренко Сергей Владимирович, вы настоящий …

Читать далее

Олена Радченко

Удаление рубцов на колене Хотелось бы поделиться своими впечатлениями от лечения у Слесаренко Сергея Владимировича. Результат вышел намного лучше, чем можно было представить. С каждым днем я вижу улучшения, и …

Читать далее

Сергій Леонідович

Пластика живота Жизнь прекрасна! Каждая женщина хочет быть здоровой и красивой. Когда в жизни моей жены возникла ситуация, требующая хирургического вмешательства, мы по совету друзей-врачей, обратились к Слесаренко Сергею Владимировичу. …

Читать далее

Наталія, 44 роки

Я знаю, что наследственный фактор и гормональный фон играют не последнюю роль в формировании фигуры. Но я пыталась соревноваться с природой. Я никогда не была ленивой и безвольной – правильно …

Читать далее

Огренич Тетяна Олександрівна, 40 років, м. Дніпро

Имела проблемы с кожей живота после второй беременности. К сожалению, в первый раз неудачно выбрала хирурга в частной клинике, и после операции по устранению излишков кожи живота проблем добавилось. Кожные …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо операції ліпосакції живота, стегон

Нові жирові відкладення на місці ліпосакції можуть утворитися лише тому випадку, якщо в пацієнта значно підвищилася загальна вага. Однак на тлі збільшення жирових відкладень в інших областях, місце ліпосакції не так накопичуватиме жир, як раніше.

Ліпосакція – це спосіб корекції контурів тіла, а не схуднення. Тому ефект триватиме стільки, скільки пацієнт дотримуватиметься дієти і підтримуватиме свою вагу в межах норми. Якщо ж пацієнт після ліпосакції набиратиме вагу, то все одно в місці ліпосакції вже не відкладатиметься стільки жиру, як раніше.

Scroll to Top