ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Підтяжка обличчя та шиї

Красиве і молоде обличчя – мрія жінки будь-якого віку. Підтяжка обличчя (фейсліфтинг) надає обличчю молодшого вигляду, відновлює пружність шкіри та чітко окреслений контур обличчя, а підтяжка шиї повертає їй стрункість, прибирає складки, зморшки та провисання тканин.

Існує кілька видів пластики обличчя – підтяжка чола та брів, підтяжка середньої та нижньої третини обличчя, підтяжка шиї. Метод проведення підтяжки обличчя обирає хірург, виходячи з особливостей конкретного пацієнта, але суть операції у будь-якому випадку полягає в усуненні надлишків шкіри, перерозподілі шкірного покриву та зміцненні м’язів обличчя.

Підтяжка обличчя та шиї (ритідектомія, кругова підтяжка обличчя) у Дніпрі

Що може відкоригувати підтяжка шкіри обличчя?

Підтяжка обличчя (ритідектомія, кругова підтяжка обличчя) усуває видимі ознаки старіння в області обличчя та шиї, такі як:

 • провисання шкіри в середній частині обличчя
 • глибокі складки під нижніми віками
 • помітне опускання куточків очей
 • глибокі носогубні складки
 • втрата тонусу шкіри в нижній частині обличчя, так звані бульдожі щоки
 • відвисла шкіра та надлишкові жирові відкладення під підборіддям та нижньою щелепою
 • складки та зморшки на шиї.

Яким чином проводиться підтяжка обличчя та шиї?

Метод проведення підтяжки обличчя визначає разом із вами лікар під час консультації у нашому Центрі пластичної хірургії. Часто підтяжку обличчя виконують в комплексі з іншими операціями, що омолоджують, такими як блефаропластика, ліпосакція підборіддя і ліпофілінг, встановлення лицьових імплантатів.

Для досягнення оптимального результату підтяжку обличчя можна провести в кількох областях обличчя:

Підтяжка нижньої частини обличчя (підтяжка нижніх 2/3 обличчя) плюс підтяжка шиї має на увазі видалення обвислих м’яких тканин в області щік (так звані «бульдожі щоки»), підборіддя та шиї. Хірург працює через розріз попереду та позаду вушної раковини, шви від розрізів у цих місцях непомітні.

Ендоскопічний підйом середньої зони обличчя – це усунення обвисання шкіри в області щік, нижніх повік, внаслідок чого з’являється більш чіткий контур вилиць і підборіддя. При такому вигляді підтяжки хірург робить розріз на нижній повіці, шов знаходиться під війним краєм повіки і непомітний зовсім.

Ендоскопічний підйом чола, брів – усунення горизонтальних зморшок чола, розгладжування зморшок на переніссі, підтяжка опущених куточків очей і брів, що опустилися. Операція проводиться через невеликі (до 3 см) розрізи у волосистій частині голови, рубці у цих областях не видно.

Корекція шиї передбачає видалення обвислих м’яких тканин для отримання чіткого контуру та усунення складок та зморшок.

Що підтяжка обличчя не може зробити?

Підтяжка обличчя не змінює вигляд кардинально і не може зупинити процес старіння. Підтяжка обличчя та шиї виконується лише хірургічним шляхом.

Докладно про підтяжку обличчя та шиї вам розповість хірург на консультації у Центрі пластичної хірургії.

Коли можна побачити результат фейсліфтинга обличчя та шиї?

Результати фейсліфтингу можна оцінювати після того, як повністю зійдуть післяопераційні набряки, тобто через 1-2 місяці після операції, а остаточний результат можна оцінити через 6-12 місяців.

Показання та протипоказання для кругової підтяжки шкіри обличчя та шиї

З чого розпочати підтяжку шкіри обличчя?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 • Біохімічний аналіз крові (печінковий та нирковий комплекси, глюкоза)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма.

Перед операцією Ви обговорюєте з лікарем:

 1. Ваші побажання та цілі щодо операції.
 2. Наявність лікарської алергії та перенесених раніше медичних процедур та операцій.
 3. Лікарські препарати, вітаміни, трав’яні добавки, алкоголь, тютюн і т.д., які ви вживаєте

Ваш хірург також:

 1. Оцінить ваш загальний стан здоров’я та фактори ризику.
 2. Зробить фото для порівняння результату надалі.
 3. Обговорить варіанти проведення операції.
 4. Рекомендує курс лікування.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.)
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Проводиться під загальним наркозом. Тривалість операції – від 2 до 6 годин.
 2. Через невеликі розрізи у волосистій частині голови за допомогою спеціальних інструментів, під контролем мікровідеокамери (ендоскопа) тканини чола відшаровуються від кістки, натягуються та фіксуються у новому положенні.
 3. Перед вушною раковиною виконуються розрізи, які частково ховаються за козелком вуха, продовжуються у скроневу область і ховаються у волоссі, огинають мочку вуха та ховаються позаду вушної раковини. Виконується часткове відшарування шкіри на обличчі, з переходом в область шиї. Виконується підтяжка м’язового шару, потім розгладжується шкіра та січуться надлишкові її ділянки перед вушною раковиною.
 4. Правильно заданий вектор розгладжування шкіри та підтяжки м’язового шару дозволяє підтягнути шкіру нижніх 2/3 обличчя та шиї.
 5. Усі операційні розрізи зашиваються косметичними швами, що робить їх дуже непомітними.
 6. Існує велика кількість модифікацій операції, і в кожному окремому випадку можлива комбінація різних методів, прийомів і технологій.

Реабілітація

 1. Післяопераційне перебування у стаціонарі – до двох діб. Ранній післяопераційний період після підтяжки обличчя супроводжується тимчасовими хворобливими відчуттями, які відбуваються протягом кількох днів. Максимальна набряклість настає на 2-3 добу.
 2. Компресійна пов’язка носиться протягом тижня. Зовнішні шви знімають за тиждень.

Наші переваги при підтяжці обличчя та шиї:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Тетяна

Блефаропластика нижних век Процедура прошла успешно и безболезненно. Очень благодарна пластическим хирургам Слесаренко С.В, и Бадюл П.А. Выше всех похвал. Врачи от Бога. Большое вам спасибо и дальнейших творческих успехов. …

Читать далее

Тихонюк О.Ю.

Выражаю огромную благодарность Слесаренко С.В. и Бадюлу П.А. за проведенную ментопластику. Я ни минуты не сомневалась в том, что она будет иметь великолепный результат, потому что поверила в вас, в …

Читать далее

Гілявська (Махінько) Оксана Миколаївна

Отопластика (пластическая операция на ушах) 2017-2018 Обратилась в Центр пластической хирургии с целью проведения пластической операции на ушах. Этот дефект приносил с детства множество неприятностей, особенно в школьные годы. Прочитав …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Мала Вікторія Вікторівна

Малая Виктория Викторовна Блефаропластика, эндоскопическая подтяжка лба Девчёнки! Разница между «до» и «после» ОГРОМНАЯ! Профессионализм врачей впечатляет. Отношение к пациентам, можно сказать, отцовское :)) Большое спасибо за мое преображение внешнее …

Читать далее

Філатова С.А.

Філатова С.А. Здорово, що є такі лікарі, яким важливі люди, які вкладають свої уміння і сили, щоб ми були здоровими. Лікарі з добрим серцем і золотими руками. Для мене було …

Читать далее

Максим Марченко

Обе операции (ринопластика и блефаропластика) последовательно не выходя из наркоза. Слесаренко Сергей Владимирович и Бадюл Павел Алексеевич действительно профессионалы своего дела. Их «золотые руки» делают казалось бы невозможное с человеческим …

Читать далее

Любов Іванівна, 70 років

Мне 70 лет, живу в Киеве. Давно были проблемы волосистой части головы и лица. В моем возрасте сложно решится на лечение и тем более на операцию. В Днепропетровске судьба свела …

Читать далее

Світлана, 35 років

35 лет жила с врождённой лопоухостью. Не могу сказать, что это мешало мне жить физически, но психологический дискомфорт ощущался. Очень хотелось иметь красивые ушки, менять причёски, подбирать волосы наверх и …

Читать далее

Елла, 44 роки

Сейчас предлагают много разных методов и процедур для улучшения внешнего вида лица и борьбы с возрастными изменениями. Я выбрала ЛИПОФИЛИНГ. Записалась на консультацию к хирургу Слесаренко Сергею Владимировичу. Его доброжелательный …

Читать далее

Оксана, 46 років

Возможно, женщина не всегда знает чего она хочет, но оставаться молодой и привлекательной женщина хочет всегда. Поэтому когда речь идет о нас самих мы все стремимся к самому лучшему – …

Читать далее

Ірина, 52 роки

Каждая женщина мечтает как можно дольше оставаться молодой и привлекательной. Способов очень много, но поверьте, после 50 лет – это только пластическая хирургия. Метод кардинальный, травматический, рискованный, как впрочем, и …

Читать далее

Олена, 31 рік

Здравствуйте, мне 31год. Моя давняя мечта сбылась10 месяцев назад, и помог воплотить ее в жизнь Слесаренко Сергей Владимирович!!! У меня была врожденная лопоухость, у кого такая проблема, тот меня поймет …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо кругової підтяжки обличчя

Тривалість ефекту від підтяжки обличчя залежить не лише від професіоналізму хірурга, а й від дотримання рекомендацій у період реабілітації та способу життя пацієнта після операції. Ефект фейсліфтингу буде максимально довгим за підтримки ваги в нормі, здорової дієти, достатнього відпочинку та фізичних навантажень. У середньому ефект тримається 10-15 років, після чого підтяжку можна повторювати.

Розрізи виконуються у волосистій частині голови і після загоєння їх не видно, ви зможете спокійно носити короткі стрижки. При проведенні самої операції з підтяжки обличчя волосся не стрижуть і не виголюють – його укладають спеціальним чином, так що ваша зачіска не постраждає.

Безпосередньо післяопераційний період триває близько тижня, протягом якого необхідно носити компресійну маску. Шви лікар знімає на 6-10 день після операції. Цей період супроводжується набряками, які спадають на 4-5 день після пластики обличчя та шиї. Мити голову можна через 3-4 дні, фарбувати волосся не раніше ніж через місяць. Фізичних навантажень необхідно уникати протягом 1,5 місяців, а вийти на роботу можна вже через 3-4 тижні.

Scroll to Top