ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Корекція гінекомастії

Великі груди, безумовно, красиві, але тільки якщо йдеться про жінку. Наявність явно виражених грудей у ​​чоловіків найчастіше викликає значний дискомфорт, замкнутість поведінки у суспільстві та сім’ї, зниження статевого потягу через пригнічений психологічний стан, депресії. Надмірний розвиток жирової тканини молочних залоз у чоловіків називається гінекомастією. Як показує статистика, останнім часом кількість чоловіків, які страждають від цієї недуги, значно збільшилася.

Сучасна пластична хірургія дозволяє вирішити цю проблему і повернути чоловікові впевненість у собі та своїй сексуальній привабливості.

Корекція гінекомастії у Дніпрі

Чому виникає гінекомастія?

Гінекомастія розвивається при дії багатьох факторів, таких як прийом лікарських препаратів, порушення обмінних процесів, постійний прийом фітоестрогенів.

Гінекомастія буває фізіологічною та патологічною.

 • Фізіологічна гінекомастія пов’язана з етапами розвитку людського організму, розрізняють гінекомастію новонародженого, підліткову гінекомастію та гінекомастію старіння.
 • Патологічна гінекомастія може бути спричинена недоліком тестостерону, підвищенням вироблення естрогенів, прийомом лікарських препаратів. Іноді трапляється так звана ідіопатична гінекомастія, тобто захворювання із нез’ясованою причиною розвитку.

Будова молочної залози у чоловіків

Види гінекомастії

Гінекомастію поділяють на:

 • класичну, яка розвивається за рахунок розвитку залізистої та жирової тканин;
 • локальну (залізисту), що розвивається за рахунок розростання залізистої тканини;
 • об’ємну (жирову), розвивається рахунок збільшення жирової тканини;
 • птоз (опущення) шкіри в ділянці залози.

Див. рисунок:

Лікування гінекомастії

Найбільш ефективний спосіб усунення цієї проблеми – хірургічна корекція. Сучасні методики пластичної хірургії дозволяють швидко і надовго позбутися цієї патології. Метою оперативного лікування є відновлення форми та зменшення обсягу молочної залози шляхом видалення надлишкової залозистої, а також навколишньої жирової тканини та відновлення нормального контуру грудей.

Методики усунення гінекомастії

На сьогоднішній день у всьому світі найбільш доцільними є такі методики, як: туменесцентна ліпосакція, ендоскопічна резекція тканин, усунення птозу тканин, які застосовуються окремо або в комплексі. Фахівці нашої клініки володіють даними методиками на високому рівні.

Туменесцентна ліпосакція – видалення підшкірно-жирової клітковини для покращення естетичного ефекту за допомогою спеціальних канюль, діаметр яких підбирається хірургом. Зазвичай використовують канюлі від 1 мм до 4 мм. Сама операція виконується під місцевим чи загальним знеболенням. Жир видаляється.

Ендоскопічна методика резекції – під контролем оптики, через мінімальні розрізи, здійснюється видалення надлишків залізистої та жирової тканин.

Усунення птозу – включає висічення обвислої шкіри в зоні розрізу, пластику місцевими тканинами з накладенням косметичних швів. Найчастіше розріз виконується по лінії субмамарної складки, що робить післяопераційний рубець менш помітним.

Показання та протипоказання для оперативного усунення гінекомастії

З чого розпочати операцію з видалення гінекомастії?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Діагностична програма

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 • Біохімічний аналіз крові (печінковий та нирковий комплекси, глюкоза)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма
 • УЗД молочних залоз
 • Консультація анестезіолога
 • Консультація ендокринолога

Передопераційна підготовка

Після діагностичної частини, за відсутності протипоказань, Ви підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу. Перед операцією лікар робить передопераційну розмітку, а також фото для наочного порівняння результатів.

Важливо

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, ГРВІ, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.

Хід операції

 1. Операція виконується під загальним, з контролем глибини сну, або ж під місцевим знеболенням з урахуванням побажань пацієнта та рекомендацій лікаря-анестезіолога.
 2. Після обробки операційного поля здійснюється ліпосакція з подальшим висіченням надлишку шкіри при необхідності.
 3. Закінчується операція накладенням косметичних швів.

Реабілітація

 1. У клініці Ви перебуваєте під наглядом лікарів першу добу.
 2. Протягом 15 – 30 днів необхідно носити спеціальну компресійну білизну
 3. Протягом місяця не можна відвідувати лазню, сауну, а також ходити до солярію та займатися активним спортом.

Наші переваги щодо операції гінекомастії:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Дар’я

Аугментационная маммопластика Ровно месяц назад сбылась моя мечта. Я мечтала об этом целых 12 лет! Что я могу сказать. Я СЧАСТЛИВА! И спасибо за это добрым волшебникам Бадюлу Павлу Алексеевичу …

Читать далее

Таран Вікторія Сергіївна

Перенесенная процедура прошла успешно, без негативных эмоций Если вы решили изменить свою грудь, лучше не колебаться, и сразу действовать и не откладывать. Я очень довольна результатом подтяжки и увеличения груди, …

Читать далее

Анна

Анна Подтяжка груди Хочу сказать огромное спасибо хирургам Слесаренко Сергею Владимировичу и Бадюл Павлу Алексеевичу за отношение и профессионализм в своем деле. После двух родов вид моей груди был достаточно …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Євсикова Людмила

Евсикова Людмила Увеличение груди Бадюл Павел Алексеевич и Слесаренко Сергей Владимирович исполнили мою мечту. Я очень восхищена работой. Все мои друзья не верят, что у меня сделана операция по увеличению …

Читать далее

Анна, 39 років, Павлоград

Анна, 39 лет, Павлоград Увеличение груди Доктора для проведения маммопластики я искала в течение 4 месяцев. Рекомендации подруг разбивались в пух и прах о мой перфекционизм, как только я начинала …

Читать далее

Юлія, 40 років, Дніпро

В сентябре 2016 года сделала подтяжку груди у хирурга Бадюл Павла Алексеевича в Клинике Семейной Медицины. С первой же встречи Павел Алексеевич произвел впечатление настоящего профессионала, умного и практичного человека. …

Читать далее

Дар’я

Хочу поделиться своими результатами и впечатлениями операции по увеличению груди. Грудь получилась очень красивая, она совершенно естественная на вид и на ощупь. Форма у нее вышла симметричная, круглая с эффектом …

Читать далее

Оксана

Меня зовут Оксана, мне 29 лет. И я начинаю свою жизнь, буквально заново! Два года назад я попала не к врачу, а к коновалу, которому померещилась злокачественная опухоль и он …

Читать далее

Наталія, 46 років, Дніпро

На операцию по увеличению груди я решилась легко, посетив консультацию пластических хирургов Сергея Владимировича Слесаренко и Павла Алексеевича Бадюл. Они практически сразу вызвали во мне доверие и уверенность. Прооперировали меня …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо корекції гінекомастії

Хірургічну корекцію гінекомастії рекомендується проводити не раніше, ніж у 18 років, тому що в цьому віці гормональний фон вже сформован. Верхнього вікового кордону немає.

При тривалому існуванні гінекомастія підвищує ризик розвитку раку молочної залози. Гінекомастія – доброякісне утворення та переходить у ракову стадію вкрай рідко, але є серйозним захворюванням, тому запускати його не варто. Також важливим фактором є психологічний дискомфорт, що негативно впливає на якість життя.

Scroll to Top