ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Видалення папілом

За даними статистики, кількість новоутворень шкіри, таких як папіломи, неухильно зростає і часто пацієнти звертаються за допомогою у вже запущених випадках. Тому будь-які видозміни шкірних покривів, які виступають над її поверхнею, не варто розглядати як легкий естетичний дискомфорт, вони вимагають уваги фахівця, а при необхідності – не лише якісного та своєчасного видалення, а й комбінованого лікування.

Видалення папілом у Дніпрі

Що таке папіломи та чому вони з’являються?

Папілома (від лат. papillo – «сосок» і грец. -οma – Закінчення в назвах пухлин) загальна назва утворень на шкірі з основою у вигляді тоненької сполучної ніжки. Може з’являтися як у шкірі, так і на слизових оболонках. Розвивається з плоского або перехідного епітелію, є м’якою щільною пухлиною розмірами близько одного-двох сантиметрів з нерівною поверхнею. Колір при цьому може змінюватись від білого до брудно-коричневого.

Папіломи мають вірусну природу, вірус папіломи міститься у структурі крові та усунути його неможливо. Вірус реагує на такі фактори як: гормональні зміни в організмі, зниження імунітету, але також можна заразитися побутовим шляхом через дотик, якщо на шкірі присутні подряпини та садна.

Які методи використовують для видалення папілом на шкірі?

Протягом тривалого часу для видалення папілом використовували різні методики (класичне хірургічне висічення скальпелем, електрокоагуляція, хімічна деструкція за допомогою саліцилової кислоти в різних модифікаціях або препаратів рослинного походження (чистотіл), низькотемпературна (рідкий азот). Найбільшого поширення набув електроніж, проте всі ці методи не позбавлені низки недоліків, особливо це стосується термінів реабілітації та якості життя після проведених операцій.

Найбільш прогресивною технологією видалення новоутворень вважається радіохвильова хірургія. Застосування цієї методики забезпечує максимальну безпеку та ефективність при лікуванні папілом, невусів, фібром, бородавок, родимок, а також забезпечує відмінний косметичний ефект – рівна, чиста шкіра або мінімально можливий рубець.

Яке обладнання використовується для видалення папілом на шкірі?

У нашому Центрі пластичної хірургії використовується радіохірургічний прилад “Surgitron™” фірми “Ellman International, Inc.” (США). Його основна відмінність від електроножа, що «панує» в пластичній хірургії вже протягом не одного десятиліття, полягає у відсутності «гарячого» елемента, що викликає опік навколишніх тканин.

Принцип роботи даного приладу полягає не у «випалюванні» тканин, а у випаровуванні дуже тонкого шару клітин, що безпосередньо стикаються з електродом. Завдяки цьому вдається досягти очікуваних результатів, зменшити пошкодження шкіри, що виникають при електрохірургії, та уникнути утворення грубих рубців. При цьому, як правило, вдається зберегти матеріал, що видаляється, і відправити його на гістологічні дослідження.

Методика радіохвильового висічення та коагуляції, що застосовується в нашому Центрі пластичної хірургії, дозволяє досягти максимального естетичного результату. Тяжкі супутні захворювання, ранній та похилий вік пацієнтів зазвичай не є протипоказаннями для радіохвильового видалення. Процедура видалення папілом, переноситься добре, а при правильному веденні рани (суворе дотримання рекомендацій лікаря) забезпечується швидке загоєння. Сургітрон дозволяє зручно та ефективно видалити папілому на таких ділянках тіла, як крила носа, внутрішня поверхня вушної раковини, область верхніх та нижніх повік.

Показання та протипоказання для видалення папілом

З чого розпочати процедуру з видалення папілом?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції з видалення папілом:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор крові)
 • Загальний аналіз сечі
 • Функціональні проби печінки
 • Протромбіновий індекс
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма.

Ви приходите до клініки, підписуєте згоду на проведення процедури та сплачуєте операцію.

Лікар робить фото для порівняння результатів після операції.

Операція

 1. Проводиться під місцевим наркозом.
 2. Лікар видаляє папіломи за допомогою радіохірургічного приладу «Surgitron™».
 3. Накладається асептична пов’язка.
 4. Видалене утворення вирушає на гістологічне дослідження.

Реабілітація

 1. За кілька годин після операції ви можете повертатися додому.
 2. Наступного дня лікар оглядає вас і робить перев’язку.
 3. За місяць після операції контрольний огляд.

Наші переваги при видаленні папілом:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Всі послуги розділу видалення новоутворень:

Найпоширеніші питання при хірургічному видаленні папілом

При правильному видаленні новоутворення знову не з’явиться, однак це не означає, що воно не з’явиться на новому місці.

Ми намагаємось завжди відправляти видалені новоутворення на гістологічне дослідження.

Папіломи – це новоутворення шкіри, викликані, як вважають, вірусом папіломи людини. Вважають, що вірус проникає у шкіру через мікроушкодження, що передається контактним шляхом. Бородавки спостерігаються у будь-якому віці, але частіше – у дітей та підлітків. У чверті випадків захворювання проходить самостійно протягом півроку, у 70% випадків – протягом двох років. Розрізняють звичайні, плоскі, підошовні бородавки та гострі кондиломи. Виділяють також ниткоподібні (тонкі подовжені вирости переважно на обличчі та шиї) та пальцеподібні (товсті подовжені утворення переважно на волосистій частині голови) бородавки. Просте видалення бородавок не є лікуванням і часто вони можуть виникнути знову. Тому перед хірургічним видаленням бородавок потрібно провести противірусне лікування.

При видаленні дрібних утворень рубці зазвичай не утворюються, проте це залежить від глибини патологічного процесу і схильності організму до утворення рубців.

Видалення папілом на шкірі та слизовій оболонці

Папілома – це пухлина, яка вважається доброякісною і розміщується на шкірі (рідко на слизових оболонках) у вигляді опуклостей (сосочків). Видалення папілом – це певне втручання лікарів (як хірургічним шляхом, так і безболіснішими способами) для очищення шкіри або слизових від даних новоутворень. Центр пластичної хірургії допоможе у такій процедурі якісно та без наслідків.

Чому так важливо провести операцію з видалення папіломи

 • По-перше, новоутворення не дають естетичного зовнішнього вигляду, тому й приносять дискомфорт господареві. Не рідкісний випадок їх виникнення на помітних ділянках тіла, наприклад, видалення папілом на обличчі позбавить підвищеної уваги оточуючих, до того ж там дуже ніжна шкіра, яку ще простіше травмувати.
 • По-друге, через своєрідне розташування, новоутворення досить часто травмуються (це супроводжується тріщинами і навіть кровотечею). Видалення папілом на інтимних місцях тіла позбавить багатьох проблем, проте слід проводити профілактичні огляди у гінеколога або уролога, т.я. папілома в таких делікатних місцях практично не відчувається, не болить, може не супроводжуватися кровотечами.
 • По-третє, всередині новоутворень накопичується вірус, який через певний час призводить до зараження сусідніх тканин шкіри та розростання проблеми.

Якщо вчасно не зайнятися лікуванням та не провести у медичному центрі видалення папілом, це може призвести навіть до такого захворювання, як онкологія. Проводити цю процедуру в домашніх умовах наполегливо не рекомендується.

Які є способи позбутися папілом у медичному центрі

У сучасній медицині існує декілька способів позбутися ненависних новоутворень раз і назавжди:

 • радіохвильове видалення папілом – це своєрідне “випарювання” новоутворення спеціальним апаратом, за допомогою якого тонкі тканини стикаються з електродом.
 • видалення папілом скальпелем – це класичний спосіб позбутися папіломи хірургічним шляхом, відбувається у випадку якщо папілома має розміри більше 3 см, проводиться така процедура під місцевим наркозом, а гоїться близько двох тижнів;
 • видалення за допомогою рідкого азоту – це кріотерапія, клітини новоутворення заморожуються рідким азотом під температурою -400 градусів, після чого ушкоджуються, і папілома відпадає протягом 7-10 днів від дня проведеної процедури;
 • видалення з допомогою електрокоагуляції – процедура триває трохи більше 10 хв, а проводиться вона з допомогою електричних імпульсів.

У Центрі Пластичної Хірургії використовують два способи позбавитися новоутворень: хірургічним шляхом, якщо необхідно видалення великих папілом, і радіохвильове за допомогою апарату «Surgitron™» фірми «Ellman International, Inc.» (США). Таким чином вдається позбутися новоутворення та зберегти шкіру в естетичному порядку.

Показання для видалення папілом:

 • дискомфорт за наявності новоутворення на шкірі;
 • болючі відчуття при носінні одягу;
 • профілактика можливих патологій шкіри;
 • небезпека захворіти на більш серйозні захворювання.

Протипоказання для видалення папілом:

 • певні генетичні синдроми;
 • наявність онкологічних захворювань;
 • пошкодження шкіри у запланованому для операції місці.

При вагітності не варто скористатися лазерним методом видалення папілом. З’ясувати,
скільки коштує видалення папіломи можна лише після консультації з лікарем. Це залежить від розмірів новоутворення та способу його лікування.

Переваги Центру пластичної хірургії

 • По-перше, тут працюють тільки висококваліфіковані фахівці з величезним досвідом роботи, які провели лише успішні операції з видалення папілом.
 • По-друге, наявність сучасної системи 3D-моделювання Crysalix.
 • По-третє, проходження обстеження та операції в одній клініці (на базі клініки Сімейної Медицини).
 • По-четверте, за потреби комфортний стаціонар.
 • По-п’яте, лікар стежитиме за пацієнтом, починаючи від діагностування, закінчуючи післяопераційним періодом.
 • По-шосте, що важливо, доступні ціни на видалення папілом.

Як записатися на консультацію з видалення папілом у Центрі пластичної хірургії

Якщо пацієнт мешкає у Дніпрі, то запис на консультацію можна здійснити за телефоном, який вказаний на даному сайті. Якщо потрібно записатися терміново, можна надіслати заявку на електронну пошту Центру пластичної хірургії, також вказаному на сайті в розділі «Контакти».

Проте до Центру звертаються не лише мешканці міста Дніпро, а й Києва, Одеси, Львова, Харкова та інших міст України. Також йому довіряють закордонні гості країни.

Scroll to Top