ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Збільшення грудей

Гарні груди – мрія кожної жінки.
Щасливим власницям вона дає впевненість у собі, усвідомлення власної сексуальності, радість від своєї привабливості. На жаль, природа подарувала гарні груди не всім. Крім того, три підступні фактори незмінно “тягнуть” груди вниз: земне тяжіння, вікові процеси та розтяг сполучних тканин. Але всьому цьому можна протиставити профілактичні процедури та можливості пластичної хірургії.

Існує кілька способів зміни розміру та форми жіночих грудей. Залежно від вихідної ситуації, ваших побажань та медичних можливостей, досвідчений хірург визначить, який спосіб корекції найбільше вам підходить.

Збільшення грудей у ​​Дніпрі

Які способи збільшення грудей існують

На сьогоднішній день найбезпечніший спосіб збільшення молочних залоз – використання імплантів. Зараз у всьому світі в якості наповнювачів для імплантів використовують лише дві перевірені речовини: фізрозчин, і силікон. Сам же силіконовий ендопротез із кількома оболонками максимально наближений за рівнем пружності до молочної залози. Простота імплантації та чудові результати швидко зробили цей метод популярним.

Які імпланти молочних залоз використовуються в Україні?

В Україні застосовуються імпланти, що пройшли сертифікацію та дозволені до застосування, широко відомих фірм POLYTECH HEALTH & AESTHETICS (Німеччина), Allergan Natrelle, Mentor (США). Ці медичні компанії є найбільшими у світі виробниками імплантів для пластичної та реконструктивної хірургії. Визначити чи є у жінки ендопротез практично неможливо.

Які форми імплантів бувають?

Форма імплантів буває круглою та краплеподібною (анатомічною). На консультації пластичний хірург визначає, який варіант краще виглядатиме в кожному конкретному випадку. Адже говорити про успішну операцію можна, коли ендопротез виглядає природно у структурі молочної залози. Ефект збільшення досягається за рахунок розміщення імпланту під тканиною молочної залози або під великим грудним м’язом.

Чи залишаються видимі рубці після операції?

Операційний доступ не перевищує 4-6 см і практично непомітний. Місцем доступу є складка під молочною залозою, пахва або ореоли соска.

Формы имплантов
Рубцы после операции
Рубцы после операции
Відтворити відео

Видео об увеличении груди

Показання та протипоказання при збільшенні грудей

З чого розпочати операцію зі збільшення грудей?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор крові, загальний білок, креатинін)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма
 • Комп’ютерна томографія молочних залоз та органів грудної клітки.

Перед операцією ваш лікар робить необхідні виміри, підбирає грудні імплантати і погоджує з вами місце розрізу.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію. Перед операцією лікар робить фото для порівняння результатів.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Операція виконується під загальним наркозом, з контролем глибини сну та рівнем знеболювання.
 2. Зазвичай робляться розрізи від 4 до 6 см. залежно від розміру імплантату. Формується порожнина під молочною залозою або під великим грудним м’язом.
 3. У сформовану порожнину встановлюється імплантат та проводиться зашивання рани, накладається внутрішньошкірний косметичний шов. У деяких випадках встановлюються дренажі.
 4. Наприкінці операції одягається компресійний бюстгальтер.

Реабілітація

 1. Після операції пацієнтка зазвичай перебуває у стаціонарі під наглядом протягом 2 днів. Другого дня після операції проводяться лабораторні аналізи крові, виконується перев’язка, видаляються дренажі (якщо було встановлено) і після цього пацієнтка відпускається додому.
 2. Перші три дні перебування вдома пацієнтка телефонує і повідомляє про своє самопочуття лікаря. Через 7 днів після операції пацієнтка приходить на огляд до свого хірурга, знімаються пов’язки зі швів. Надалі пацієнтка приходить у плановому порядку на огляд через 2 тижні, через місяць, через 3 місяці, через 6 місяців, через рік.
 3. Протягом 6-8 тижнів пацієнтка має компресійний бюстгальтер. Протягом місяця варто утриматися від фізичних навантажень та обмежити фізичні навантаження у плечовому поясі протягом 2-3 місяців.

Наші переваги операції зі збільшення грудей:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Дар’я

Аугментационная маммопластика Ровно месяц назад сбылась моя мечта. Я мечтала об этом целых 12 лет! Что я могу сказать. Я СЧАСТЛИВА! И спасибо за это добрым волшебникам Бадюлу Павлу Алексеевичу …

Читать далее

Таран Вікторія Сергіївна

Перенесенная процедура прошла успешно, без негативных эмоций Если вы решили изменить свою грудь, лучше не колебаться, и сразу действовать и не откладывать. Я очень довольна результатом подтяжки и увеличения груди, …

Читать далее

Анна

Анна Подтяжка груди Хочу сказать огромное спасибо хирургам Слесаренко Сергею Владимировичу и Бадюл Павлу Алексеевичу за отношение и профессионализм в своем деле. После двух родов вид моей груди был достаточно …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Євсикова Людмила

Евсикова Людмила Увеличение груди Бадюл Павел Алексеевич и Слесаренко Сергей Владимирович исполнили мою мечту. Я очень восхищена работой. Все мои друзья не верят, что у меня сделана операция по увеличению …

Читать далее

Анна, 39 років, Павлоград

Анна, 39 лет, Павлоград Увеличение груди Доктора для проведения маммопластики я искала в течение 4 месяцев. Рекомендации подруг разбивались в пух и прах о мой перфекционизм, как только я начинала …

Читать далее

Юлія, 40 років, Дніпро

В сентябре 2016 года сделала подтяжку груди у хирурга Бадюл Павла Алексеевича в Клинике Семейной Медицины. С первой же встречи Павел Алексеевич произвел впечатление настоящего профессионала, умного и практичного человека. …

Читать далее

Дар’я

Хочу поделиться своими результатами и впечатлениями операции по увеличению груди. Грудь получилась очень красивая, она совершенно естественная на вид и на ощупь. Форма у нее вышла симметричная, круглая с эффектом …

Читать далее

Оксана

Меня зовут Оксана, мне 29 лет. И я начинаю свою жизнь, буквально заново! Два года назад я попала не к врачу, а к коновалу, которому померещилась злокачественная опухоль и он …

Читать далее

Наталія, 46 років, Дніпро

На операцию по увеличению груди я решилась легко, посетив консультацию пластических хирургов Сергея Владимировича Слесаренко и Павла Алексеевича Бадюл. Они практически сразу вызвали во мне доверие и уверенность. Прооперировали меня …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо збільшення грудей

Згідно з Декларацією Європейської комісії з гарантії якості медичних пристроїв (EQUAM), силіконові імплантати не є причиною виникнення раку та інших злоякісних захворювань. Зараз не знайдено жодного «нового» захворювання, що викликається силіконовими імплантами, немає таких понять, як силіконова алергія. Часто до нас звертаються пацієнтки молодого віку, багато з яких поки що не стали мамами. Звичайно, у кожної нормальної жінки виникає питання, чи не вплине встановлення імплантату на процес годування дитини після пологів. Якщо імплантат встановлений грамотно, він не створює жодних проблем для годування малюка. Як і за будь-якого хірургічного втручання, існують свої протипоказання та можливі наслідки, але ці питання необхідно вирішувати безпосередньо з пластичним хірургом.

Грудні імплантати не дають довічний результат і в майбутньому може знадобитися хірургічна операція, щоб замінити один або обидва імплантати, оскільки груди можуть змінитися у зв’язку зі старінням, коливанням ваги, гормональними змінами. У середньому імплантати служать 10-20 років.

Час відновлення після операції залежить від багатьох факторів, а період реабілітації може бути різним у різних пацієнток. Оптимальний термін поновлення занять спортом визначить ваш лікар. Але до загоєння шва слід утримуватися від тренувань та навантажень.

Наш Центр надає пацієнткам широкий вибір імплантатів. Ви можете вибирати з:

 • Імплантати, заповнені сольовим розчином (Soline breast implants). У разі пошкодження такого імплантату та протікання, сольовий розчин буде просто вбиратися та природним шляхом виводитися з організму. Сольові грудні імплантати забезпечують однорідну форму, пружні на дотик, і схвалені FDA для збільшення грудей у ​​жінок віком 18 років і більше.
 • Силіконові грудні імплантати наповнені силіконовим гелем. Гель на дотик більш наближений до натуральної тканини молочної залози. У разі порушення цілісності імплантату гель залишатиметься всередині оболонки імплантату, але іноді може частково переміститися в область кишені.
  Імплантат, заповнений гелем у разі порушення цілісності, не спадається. Якщо ви обираєте силіконові імплантати, вам може знадобитися відвідувати Вашого пластичного хірурга регулярно, щоб переконатися, що імплантати “функціонують” належним чином. Стан грудних імплантатів можна оцінити за допомогою УЗД або МРТ.
 • Силіконові грудні імплантати затверджені FDA для збільшення грудей у ​​жінок віком від 22 років і більше.
 • “Плюшеві імплантати” (Gummy Bear) – формостійкі імплантати, мають краплеподібну форму. Ці імплантати зберігають свою форму, навіть коли порушується оболонка імплантату. Вони заповнені в’язкішим силіконовим гелем, ніж традиційний силіконовий гель імплантатів. Ці імплантати також міцніші, ніж звичайні імплантати. Встановлення імплантатів Gummy Bear потребує довшого розрізу шкіри.
 • Круглі грудні імплантати роблять груди повнішими, ніж імплантати стійкої форми (краплеподібні). У зв’язку з тим, що круглі імплантати мають однакову форму з усіх боків, немає ризику з можливим провертанням імплантату.
 • Гладкі грудні імплантати – найм’якіші на дотик. Ці імплантати можуть рухатися з грудною кишенею імплантату, що може дати більш природний вигляд під час руху. Однак, гладкі імплантати можуть давати деяку бриж при пальпації або навіть візуально.
 • Текстуровані грудні імплантати сприяють розвитку рубцевої тканини, що охоплює і підтримує імплантат, це зменшує ймовірність його зміщення всередині кишені та можливість провертання. Текстурована поверхня дає деякі переваги у зниженні ризику розвитку твердої рубцевої капсули (капсулярної контрактури).

Виробники імплантатів постійно розробляють і випускають нові стилі та типи грудних імплантатів, тому, можливо, ваш лікар зможе запропонувати вам додаткові варіанти.

Scroll to Top