ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Підтяжка грудей

Гарні груди – мрія кожної жінки.

Жіночі груди часто змінюються з часом, втрачають свою молоду форму та пружність. Такі зміни та втрата еластичності шкіри можуть виникнути внаслідок вагітності та годування груддю, різкої зміни ваги, старіння та впливу земного тяжіння. Повернути грудям колишню висоту та красу допомагає підтяжка грудей (медична назва – мастопексія).

Підтяжка грудей у ​​Дніпрі

Які проблеми може вирішити підтяжка грудей?

З віком тканини людського тіла втрачають свою еластичність, шкіра обличчя та тіла змінюється і втрачає юнацьку красу та пружність. Першими починають видавати вік обличчя та груди – вони опускаються і змінюють форму. Оскільки кожна жінка прагне зберегти свою молодість якнайдовше, підтяжка грудей одна з найпопулярніших пластичних операцій у світі. За даними Американського товариства пластичних хірургів (ASPS), кількість операцій з підтяжки грудей зросла на 70% з 2000 року, випереджаючи операцію з встановлення грудних імплантатів у 2 рази.

Підтяжка грудей підіймає груди шляхом видалення надлишку шкіри та забирання навколишніх тканин, це дозволяє змінити форму та підтримувати новий контур грудей. За допомогою підтяжки грудей (мастопексії) можна відкоригувати висоту грудей, її контур, об’єм та щільність. При цьому зберігається можливість годування груддю у майбутньому. Також підтяжка грудей дозволяє зменшити ареоли, що збільшилися з часом.

Які види підтяжки грудей бувають?

Залежно від того, наскільки опустилися груди, у Центрі пластичної хірургії вам можуть запропонувати кілька варіантів підтяжки грудей:

 • При першому ступені птозу (опущення грудей), коли сосок знаходиться на рівні підгрудної складки, можлива циркулярна підтяжка грудей. У цьому випадку хірург робить розріз у ділянці пігментної частини соска. Рубець навколо ареоли максимально косметичний і непомітний, при необхідності його можна приховати татуажем.
 • При другому ступені птозу, коли сосок знаходиться нижче інфрамаммарної складки на 1-3см, але вище нижнього полюса грудей, можлива вертикальна мастопексія. Лікар робить розріз навколо ареоли та вертикальної площини. Після такої підтяжки рубець також малопомітний.
 • При третьому ступені опущення молочних залоз, коли сосок знаходиться нижче підгрудної складки більш ніж на 3 см і спрямований вниз, можлива мастопексія на кшталт інвертованої «Т». У цьому випадку хірург робить вертикальний та горизонтальний розріз (у вигляді перевернутої літери Т).

Що підтяжка грудей не може зробити?

Підтяжка грудей не може суттєво змінити розмір ваших грудей або закруглити верхню частину грудей.

Якщо ви хочете, щоб ваші груди виглядали повніше, більш ефективною буде комбінація підтяжки грудей з операцією з її збільшення.

Якщо ви хочете зменшити розмір грудей, то підтяжка грудей повинна супроводжуватися її редукцією (операцією зменшення грудей).

Чи залишаються видимі рубці після операції?

Зазвичай рубці після підтяжки практично непомітні. Утворення рубців залежить від схильності організму до гіпертрофічних та келоїдних утворень. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря рубець може бути взагалі непомітним для ока.

Нижче представлене відео, яке наочно пояснює, як проводиться процедура підтяжки грудей:

Показання та протипоказання для хірургічної підтяжки грудей

З чого розпочати пластичну підтяжку грудей?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції з підтяжки грудей:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор крові, загальний білок, креатинін)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію. Перед операцією лікар робить фото для порівняння результатів.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Операція виконується під загальним наркозом, з контролем глибини сну та рівнем знеболювання.
 2. Робляться розрізи за нанесеною розміткою та молочній залозі надається нова форма. Якщо використовується імплантат, імплантат вводиться у сформовану порожнину під молочною залозою або під великим грудним м’язом.
 3. Зашивається рана, накладається внутрішньошкірний косметичний шов. У деяких випадках встановлюються дренажі.
 4. Наприкінці операції одягається компресійний бюстгальтер.

Реабілітація

 1. Після операції пацієнтка зазвичай перебуває у стаціонарі під наглядом протягом 2 днів. Другого дня після операції проводяться лабораторні аналізи крові, виконується перев’язка, видаляються дренажі (якщо було встановлено) і після цього пацієнтка відпускається додому.
 2. Перші три дні перебування вдома пацієнтка телефонує і повідомляє про своє самопочуття лікаря. Через 7 днів після операції пацієнтка приходить на огляд до свого хірурга, знімаються пов’язки зі швів. Надалі пацієнтка приходить у плановому порядку на огляд через 2 тижні, через місяць, через 3 місяці, через 6 місяців, через рік.
 3. Протягом 6-8 тижнів пацієнтка має компресійний бюстгальтер. Протягом місяця варто утриматися від фізичних навантажень та обмежити фізичні навантаження у плечовому поясі протягом 2-3 місяців.

Наші переваги при підтяжці грудей:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Дар’я

Аугментационная маммопластика Ровно месяц назад сбылась моя мечта. Я мечтала об этом целых 12 лет! Что я могу сказать. Я СЧАСТЛИВА! И спасибо за это добрым волшебникам Бадюлу Павлу Алексеевичу …

Читать далее

Таран Вікторія Сергіївна

Перенесенная процедура прошла успешно, без негативных эмоций Если вы решили изменить свою грудь, лучше не колебаться, и сразу действовать и не откладывать. Я очень довольна результатом подтяжки и увеличения груди, …

Читать далее

Анна

Анна Подтяжка груди Хочу сказать огромное спасибо хирургам Слесаренко Сергею Владимировичу и Бадюл Павлу Алексеевичу за отношение и профессионализм в своем деле. После двух родов вид моей груди был достаточно …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Євсикова Людмила

Евсикова Людмила Увеличение груди Бадюл Павел Алексеевич и Слесаренко Сергей Владимирович исполнили мою мечту. Я очень восхищена работой. Все мои друзья не верят, что у меня сделана операция по увеличению …

Читать далее

Анна, 39 років, Павлоград

Анна, 39 лет, Павлоград Увеличение груди Доктора для проведения маммопластики я искала в течение 4 месяцев. Рекомендации подруг разбивались в пух и прах о мой перфекционизм, как только я начинала …

Читать далее

Юлія, 40 років, Дніпро

В сентябре 2016 года сделала подтяжку груди у хирурга Бадюл Павла Алексеевича в Клинике Семейной Медицины. С первой же встречи Павел Алексеевич произвел впечатление настоящего профессионала, умного и практичного человека. …

Читать далее

Дар’я

Хочу поделиться своими результатами и впечатлениями операции по увеличению груди. Грудь получилась очень красивая, она совершенно естественная на вид и на ощупь. Форма у нее вышла симметричная, круглая с эффектом …

Читать далее

Оксана

Меня зовут Оксана, мне 29 лет. И я начинаю свою жизнь, буквально заново! Два года назад я попала не к врачу, а к коновалу, которому померещилась злокачественная опухоль и он …

Читать далее

Наталія, 46 років, Дніпро

На операцию по увеличению груди я решилась легко, посетив консультацию пластических хирургов Сергея Владимировича Слесаренко и Павла Алексеевича Бадюл. Они практически сразу вызвали во мне доверие и уверенность. Прооперировали меня …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо пластичної підтяжки грудей

Вік не впливає на можливість проведення операції. На можливість проведення операції впливають стан вашого здоров’я, імунітету та патології згортання крові.

Годування груддю можливе. Докладніше про це може розповісти хірург у Центрі пластичної хірургії.

Scroll to Top