ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Зменшення грудей

Гарні груди – мрія кожної жінки.

Великі груди можуть бути красивими і привертати увагу протилежної статі, але можуть бути і причиною дискомфорту, фізичного та емоційного. Великі груди не дозволяють вести активний спосіб життя і часто викликають проблеми з підбором спідньої білизни, а також є причиною сутулості, що впливає на хребет. Багато жінок йдуть на зменшення грудей не тільки щоб стати привабливішими, але й щоб просто покращити своє самопочуття.

Зменшення грудей у ​​Дніпрі

У яких випадках жінки йдуть зменшення грудей?

Зменшення грудей за допомогою пластичної хірургії дозволяє вирішити проблеми без шкоди здоров’ю жінки. Ця операція може поєднуватися з операцією корекції соска і ареоли. У деяких випадках задля досягнення оптимального естетичного результату проводиться ще й підтяжка грудей.

Які проблеми може вирішити зменшення грудей?

У першу чергу редукційна мамопластика проводиться за медичними показаннями – дуже великі і груди, що звисають, що негативно впливає на поставу і хребет жінки (5 розмір і більше). Таке порушення у формуванні грудей (гігантомастія) викликає масу неприємних наслідків: жінка постійно страждає від головного болю, болю в шиї та плечах, порушення кровообігу та дихальних процесів.

Іноді до зменшення грудей вдаються після вагітності та годування дитини, після яких великі груди сильно опускаються або починають обвисати. Якщо ж ви плануєте вагітність і годування груддю, проводити операцію зі зменшення грудей не можна.

Як проводиться редукційна мамопластика?

Зменшення молочної залози – це операція з видалення зайвого жиру, залізистої тканини та шкіри для досягнення розміру грудей пропорційного вашому тілу та зменшення дискомфорту, пов’язаного із надмірно великими грудьми. Після видалення тканин зводиться шкіра навколо ареоли та формуються новий контур та форма грудей. При необхідності додатково проводиться ліпосакція грудей та наближених до них областей.

У деяких випадках зайвий жир може бути видалений за допомогою ліпосакції у поєднанні з методами висічення. Якщо розмір грудей багато в чому пов’язаний із надлишком жирової тканини і немає фактора надлишку шкіри, для процедури зменшення грудей може бути використана лише ліпосакція.

Які варіанти розрізів застосовуються при зменшенні грудей?

При редукційній мамопластиці можливі кілька варіантів розрізу:

 • Навколо ареоли.
 • Розріз у вигляді “замочної свердловини” або “ракетки” навколо ареоли і вертикально донизу до інфрамаммарної складки.
 • Перевернута Т або якореподібний розріз навколо ареоли і вертикально донизу до інфрамаммарної складки і горизонтально по інфрамаммарній складці.

Чи залишаються видимі рубці після операції зі зменшення грудей?

Операційний доступ не перевищує 4-6 см. У більшості випадків лінії розрізів стають непомітними з плином часу і зазвичай завжди залишаються прихованими під білизною або купальником.

Нижче наведено відео, що пояснює процедуру зменшення грудей:

Показання та протипоказання при зменшенні грудей

З чого розпочати операцію зі зменшення грудей?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції зменшення грудей у ​​клініці:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор крові, загальний білок, креатинін)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма
 • Комп’ютерна томографія молочних залоз та органів грудної клітки.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію. Перед операцією лікар робить фото для порівняння результатів.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Операція виконується під загальним наркозом, з контролем глибини сну та рівнем знеболювання.
 2. Робляться розрізи за нанесеною розміткою та молочній залозі надається нова форма.
 3. Проводиться зашивання рани, накладаються шви глибоко у тканини молочної залози, щоб створити та підтримувати новосформовані груди, накладається внутрішньошкірний косметичний шов. У деяких випадках встановлюються дренажі.
 4. Наприкінці операції одягається компресійний бюстгальтер.

Реабілітація

 1. Після операції пацієнтка зазвичай перебуває у стаціонарі під наглядом протягом 2 днів. Другого дня після операції проводяться лабораторні аналізи крові, виконується перев’язка, видаляються дренажі (якщо було встановлено) і після цього пацієнтка відпускається додому.
 2. Перші три дні перебування вдома пацієнтка телефонує і повідомляє про своє самопочуття лікаря. Через 7 днів після операції пацієнтка приходить на огляд до свого хірурга, знімаються пов’язки зі швів. Надалі пацієнтка приходить у плановому порядку на огляд через 2 тижні, через місяць, через 3 місяці, через 6 місяців, через рік.
 3. Протягом 6-8 тижнів пацієнтка має компресійний бюстгальтер. Протягом місяця варто утриматися від фізичних навантажень та обмежити фізичні навантаження у плечовому поясі протягом 2-3 місяців.

Наші переваги операції зі зменшення грудей:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Дар’я

Аугментационная маммопластика Ровно месяц назад сбылась моя мечта. Я мечтала об этом целых 12 лет! Что я могу сказать. Я СЧАСТЛИВА! И спасибо за это добрым волшебникам Бадюлу Павлу Алексеевичу …

Читать далее

Таран Вікторія Сергіївна

Перенесенная процедура прошла успешно, без негативных эмоций Если вы решили изменить свою грудь, лучше не колебаться, и сразу действовать и не откладывать. Я очень довольна результатом подтяжки и увеличения груди, …

Читать далее

Анна

Анна Подтяжка груди Хочу сказать огромное спасибо хирургам Слесаренко Сергею Владимировичу и Бадюл Павлу Алексеевичу за отношение и профессионализм в своем деле. После двух родов вид моей груди был достаточно …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Євсикова Людмила

Евсикова Людмила Увеличение груди Бадюл Павел Алексеевич и Слесаренко Сергей Владимирович исполнили мою мечту. Я очень восхищена работой. Все мои друзья не верят, что у меня сделана операция по увеличению …

Читать далее

Анна, 39 років, Павлоград

Анна, 39 лет, Павлоград Увеличение груди Доктора для проведения маммопластики я искала в течение 4 месяцев. Рекомендации подруг разбивались в пух и прах о мой перфекционизм, как только я начинала …

Читать далее

Юлія, 40 років, Дніпро

В сентябре 2016 года сделала подтяжку груди у хирурга Бадюл Павла Алексеевича в Клинике Семейной Медицины. С первой же встречи Павел Алексеевич произвел впечатление настоящего профессионала, умного и практичного человека. …

Читать далее

Дар’я

Хочу поделиться своими результатами и впечатлениями операции по увеличению груди. Грудь получилась очень красивая, она совершенно естественная на вид и на ощупь. Форма у нее вышла симметричная, круглая с эффектом …

Читать далее

Оксана

Меня зовут Оксана, мне 29 лет. И я начинаю свою жизнь, буквально заново! Два года назад я попала не к врачу, а к коновалу, которому померещилась злокачественная опухоль и он …

Читать далее

Наталія, 46 років, Дніпро

На операцию по увеличению груди я решилась легко, посетив консультацию пластических хирургов Сергея Владимировича Слесаренко и Павла Алексеевича Бадюл. Они практически сразу вызвали во мне доверие и уверенность. Прооперировали меня …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо зменшення грудей

Вік не впливає на можливість проведення операції. На можливість проведення операції впливають стан вашого здоров’я, імунітету та патології згортання крові.

Годування груддю після редукційної мамопластики можливе не завжди. Докладніше про це може розповісти хірург у Центрі пластичної хірургії.

Scroll to Top