ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Фахівці

Слєсаренко Сергій Володимирович

Лікар-хірург, пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, член кореспондент УАН з 2004 року у відділенні медико-біологічних наук; доктор медичних наук (1996), професор (2006).

Бадюл Павло Олексійович

Пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, доктор медичних наук. Член Американського Товариства Пластичних Хірургів (ASPS), Всесвітнього Товариства Реконструктивної Мікрохірургії (WSRM).

Баранов Іван Вікторович

Лікар хірург, комбустіолог, трихолог. Член: Європейська Асоціація Опікових хірургів (ЄВА), Асоціація трихологів України.

Посунько Артём ИвановичПосунько Артем Іванович

Пластичний хірург, комбустіолог, дитячий хірург. Спеціалізується у виконанні реконструктивних операцій, включаючи мікрохірургічні пересадки комплексів тканин.

Слєсаренко Кирило Сергійович

Лікар хірург першої категорії, комбустіолог, кандидат медичних наук, помічник кафедри загальної хірургії.

Руденко Олег Ігорович

Лікар-хірург, пластичний хірург, комбустіолог.

Сертифікати та нагороди

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.
Scroll to Top