ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Руденко Олег Ігорович

Пластичний хірург

Лікар-хірург, пластичний хірург, комбустіолог.

Займається активною науково-дослідницькою діяльністю під керівництвом проф.. д.мед.н. Слєсаренка Сергія Володимировича та д.мед.н. Бадюла Павла Олексійовича. Приймає активну участь в роботі конференцій та з’їздів. Є автором та співавтором 15 наукових робіт у спеціалізованих вітчизняних та зарубіжних журналах та збірниках.

Професійна біографія

Закінчив лікувальний факультет КЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» в 2019 році.

З 2019 по 2022 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі кафедри хірургії 1 Дніпровського медичного універсітета.

З 2022 року працює в Дніпровському центрі термічної травми, реконструктивної та пластичної хірургії.

З 2022 року проводить лікування постраждалих військових та цивільних внаслідок військових дій.

У 2018 пройшов курси з реконструктивної мікрохірургії у м. Тімішоара, Румунія «15th International Perforator Flap Harvesting Course in Living Tissue» під керівництвом Alex Nistor.

У 2021 пройшов курси з ринопластики м. Стамбул, Турція «Closed Atraumatic Rhinoplasty Course» під керівництвом Assoc. Prof. Dr. Suleyman TAS.

У 2021 році пройшов стажування з пластичної та реконструктивної хірургії м. Стамбул, Турція на базі клініки Acibadem Altunizade Hospital під керівництвом Dr. Bulentkoc.

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Руденко Олег Ігорович

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top