ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Пластика тіла

Ідеальні контури тіла – мрія кожної жінки. На думку більшості жінок, ідеальна фігура – ​​перепустка у щасливе та успішне життя, запорука сексуальної привабливості та впевненості в собі. Підтримувати тіло у формі, безумовно, допомагають спорт та правильне збалансоване харчування. Але що робити, якщо з різних причин надмірна вага ніяк не хоче йти? Тут на допомогу приходять сучасні можливості пластичної хірургії.

Пластика тіла у Дніпрі

Багато жінок, які поставили за мету повернути собі форми до вагітності, багато і вперто працюють над собою в спортзалі і обмежують себе в їжі, щоб повернути собі нормальну вагу, але існує низка проблем, усунути які тільки за допомогою дієти та спорту неможливо. Деякі такі проблеми потребують хірургічної пластики.

Ліпосакція – одна з найпопулярніших операцій у світі. Цей вид пластики дозволяє відкоригувати контури живота та стегон. Багато хто помилково вважає, що ліпосакція – це один із способів швидкого схуднення. Насправді вона не є альтернативою фізичним вправам та дієтам, тому що ідеальний кандидат для цієї операції – це чоловік або жінка, які дотримуються здорової дієти та активного способу життя, але при цьому не можуть позбутися жиру в одній чи кількох зонах свого тіла.

Альтернативою покращення зовнішності за допомогою скальпеля є ліпофілінг – це безпечний і високотехнологічний спосіб корекції контурів тіла та обличчя за допомогою власної жирової тканини пацієнта, яку переносять з однієї частини тіла до іншої.

Для відновлення досконалих ліній живота після пологів або різкого схуднення, коли шкіра живота втрачає форму, обвисає, з’являються розтяжки, часто застосовується контурна пластика (абдомінопластика). Причому проблеми втрати форми та контурів живота можуть виникати і з віком, і не лише у жінок. У процесі контурної корекції живота хірург видаляє надлишок шкіри, приводить в норму мускулатуру і позбавляє вас жирової тканини і розтяжок.

З чого розпочати операцію з пластики тіла?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Наші переваги в пластиці тіла:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Відгуки пацієнтів

Тригуб Наталія Володимирівна

Ожог 3 степени После оказанной мне медпомощи в ожоговом отделении г. Днепропетровска, я поняла что настоящие медики есть!!! После операции не осталось даже шрама. Доктор Слесаренко Сергей Владимирович, вы настоящий …

Читать далее

Олена Радченко

Удаление рубцов на колене Хотелось бы поделиться своими впечатлениями от лечения у Слесаренко Сергея Владимировича. Результат вышел намного лучше, чем можно было представить. С каждым днем я вижу улучшения, и …

Читать далее

Сергій Леонідович

Пластика живота Жизнь прекрасна! Каждая женщина хочет быть здоровой и красивой. Когда в жизни моей жены возникла ситуация, требующая хирургического вмешательства, мы по совету друзей-врачей, обратились к Слесаренко Сергею Владимировичу. …

Читать далее

Наталія, 44 роки

Я знаю, что наследственный фактор и гормональный фон играют не последнюю роль в формировании фигуры. Но я пыталась соревноваться с природой. Я никогда не была ленивой и безвольной – правильно …

Читать далее

Огренич Тетяна Олександрівна, 40 років, м. Дніпро

Имела проблемы с кожей живота после второй беременности. К сожалению, в первый раз неудачно выбрала хирурга в частной клинике, и после операции по устранению излишков кожи живота проблем добавилось. Кожные …

Читать далее
Scroll to Top