ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Ліпомоделювання (сідниці, стегна, живіт, плечі, ноги)

Ідеальні контури тіла є мрією кожної жінки. На думку більшості жінок ідеальна фігура — перепустка в щасливе та успішне життя, запорука сексуальної привабливості та впевненості у собі. Підтримувати тіло у формі, безумовно, допомагають спорт та правильне збалансоване харчування. Але що робити, якщо з різних причин надмірна вага ніяк не хоче йти? Тут на допомогу приходять сучасні можливості пластичної хірургії.

Ліпомоделювання у Дніпрі

Які способи корекції фігури застосовуються у пластичній хірургії?

На сьогоднішній день існує три основні способи корекції фігури – ліпосакція, ліпомоделювання та дермоліпектомія. Залежно від вихідної ситуації, Ваших побажань та медичних показань фахівці нашої клініки допоможуть визначитися з вибором найбільш оптимального методу корекції фігури саме для Вас.

Ліпомоделювання – це корекція чи усунення косметичних дефектів тіла з використанням власних віддалених жирових тканин. У процесі цієї операції можна замаскувати «запалення» і додати втрачений, з віком або внаслідок будь-яких інших причин, об’єм.

Метод ліпофілінгу підходить насамперед тим, хто незадоволений локальними жировими відкладеннями в одних місцях та нестачею обсягу — в інших. При цій операції власна жирова тканина із проблемних зон переміщається в область, яка потребує корекції. Оскільки для моделювання використовується виключно власний жир, то ризик його відторгнення мінімальний.

Ліпомоделювання застосовується для зміни об’ємів грудей, корекції рельєфу колін, стегон, сідниць, верхніх кінцівок, а також вилиць, носогубних складок, губ.

Чи залишаються видимі сліди після операції ліпомоделювання?

Надлишки жиру із проблемної зони пацієнта видаляються за допомогою канюлі, діаметр якої настільки мінімальний, що дана маніпуляція практично не залишає слідів на шкірі – проколи виконуються у місцях існуючих складочок і не перевищують 2-3 мм. Пересадка жирових клітин також здійснюється через мінімальні проколи, видимих ​​рубців не залишається.

Коли варто робити операцію ліпомоделювання і через який проміжок часу буде помітно кінцевий результат?

Ліпофілінг можна виконувати будь-якої пори року. Результат буде видно відразу ж, проте в перші дні тканини будуть набряклі і до 30% пересадженого жиру в перший місяць може розсмоктатися. Тому остаточний результат операції ви чітко побачите через 1,5-2 місяці, коли відбудеться повне приживлення жиру.

Показання та протипоказання для ліпомоделювання

З чого розпочати ліпомоделювання та ліпофілінг?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції з ліпофілінгу грудей:

Діагностична програма

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові (розгорнутий)
 • Біохімічний аналіз крові (печінковий та нирковий комплекси, глюкоза)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В, С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма
 • Консультація анестезіолога

Перед операцією ви обговорюєте з лікарем:

 1. Побажання та цілі щодо операції.
 2. Повідомляєте дані анамнезу, який включає наявність алергічних реакцій, перенесені раніше операції та захворювання.

Ваш хірург також:

 1. Оцінить загальний стан Вашого здоров’я та повідомить Вам фактори ризику.
 2. Обговорить варіанти ліпомоделювання.
 3. Порекомендує курс лікування.

Передопераційна підготовка

Після діагностичної частини, за відсутності протипоказань, Ви підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу. Перед операцією лікар робить передопераційну розмітку, а також фото для наочного порівняння результатів.

Важливо

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.)
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.

Хід операції

 1. Операція виконується під загальним, з контролем глибини сну, або ж під місцевим знеболенням з урахуванням побажань пацієнта та рекомендацій лікаря-анестезіолога.
 2. Після обробки операційного поля здійснюється забір жирової тканини з подальшим центрифугуванням і поділом на фракції.
 3. Здійснюється пересадка очищених життєздатних жирових клітин у зони, що вимагають поповнення об’єму.
 4. Закінчується операція накладенням пов’язок та компресією.

Реабілітація

 1. Ви знаходитесь у стаціонарі 1-2 дні, після цього можна повернутися додому.
 2. Післяопераційний набряк м’яких тканин спадає протягом кількох тижнів.
 3. Протягом 30 днів необхідно носити спеціальну компресійну білизну.
 4. Фізичні вправи та нормальну активність можна відновити з дозволу Вашого хірурга.

Наші переваги операції при ліпомоделюванні та ліпофілінгу:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Тригуб Наталія Володимирівна

Ожог 3 степени После оказанной мне медпомощи в ожоговом отделении г. Днепропетровска, я поняла что настоящие медики есть!!! После операции не осталось даже шрама. Доктор Слесаренко Сергей Владимирович, вы настоящий …

Читать далее

Олена Радченко

Удаление рубцов на колене Хотелось бы поделиться своими впечатлениями от лечения у Слесаренко Сергея Владимировича. Результат вышел намного лучше, чем можно было представить. С каждым днем я вижу улучшения, и …

Читать далее

Сергій Леонідович

Пластика живота Жизнь прекрасна! Каждая женщина хочет быть здоровой и красивой. Когда в жизни моей жены возникла ситуация, требующая хирургического вмешательства, мы по совету друзей-врачей, обратились к Слесаренко Сергею Владимировичу. …

Читать далее

Наталія, 44 роки

Я знаю, что наследственный фактор и гормональный фон играют не последнюю роль в формировании фигуры. Но я пыталась соревноваться с природой. Я никогда не была ленивой и безвольной – правильно …

Читать далее

Огренич Тетяна Олександрівна, 40 років, м. Дніпро

Имела проблемы с кожей живота после второй беременности. К сожалению, в первый раз неудачно выбрала хирурга в частной клинике, и после операции по устранению излишков кожи живота проблем добавилось. Кожные …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

Найпоширеніші питання щодо операції ліпомоделювання

При виконанні ліпофілінгу не робляться розрізи, виконуються проколи шкіри в місці забору жиру та в місці введення. Ці проколи зазвичай виконуються в місцях існуючих складочок і не перевищують 2 мм завдовжки. Проколи не вимагають накладання швів і самостійно гояться протягом 2-3 днів. Спочатку вони можуть трохи відрізнятися за кольором від навколишньої шкіри, але через 1 – 2 місяці стають абсолютно непомітними.

У здорової людини, при правильно виконаній процедурі та виконанні надалі рекомендацій у післяопераційному періоді можна спостерігати дуже гарне приживлення жиру – у середньому приживається від 50 до 75% введеного жиру.

Після ліпофілінгу немає як такого відновлювального періоду (як за більш масштабних оперативних втручань), але існують деякі обмеження фізичного навантаження, обмеження фізіо- та косметологічних процедур протягом перших 2-3 тижнів. Протягом тижня, як правило, зберігається помірна набряклість зони введення жиру, іноді бувають гематоми.

Ліпофілінг складніша процедура, ніж введення філерів, виконується в умовах операційної. Жир, що прижився, – це власний матеріал пацієнта, абсолютно природний і довговічний. Лише у випадках значних об’ємних дефектів процедуру ліпофілінгу необхідно повторити. Але в більшості випадків пацієнти повністю задоволені результатом після першої маніпуляції. Штучні філери не довговічні і зазвичай через 4-6 місяців потрібні повторні введення, також у ряді випадків спостерігаються ускладнення, що потребують тривалого лікування, а іноді хірургічної корекції.

Scroll to Top