ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

Результати

Мамопластика фото

Пацієнт В., 30 років, жінка.

Постлактаційна інволюція та птоз молочних залоз.

Зроблено аугментаційну мамопластику, субпекторально встановлено імпланти анатомічної форми, Inspira TSF, 345 g.

Результат через 3 міс.

Пластика обличчя фото

Пацієнт В., 23 роки, чоловік.

Звернувся до клініки з причини порушення дихання та деформації зовнішнього носа. Травму та відкритий перелом кісток носа отримав під час виконання службового завдання у зоні АТО (Донецька область) під час падіння вертольота.

У клініці виконано хірургічну корекцію рубців, риносептопластику, корекцію деформації носа. Спостереження через три місяці: функцію носового дихання відновлено, естетичний результат операції повністю задовольняє пацієнта.

Пластика тіла фото

Пацієнт 31 рік жінка.

Аліментарне ожиріння. Виконано ліпосакцію області бічних фланків та внутрішньої області стегон.

Результат через 3 місяці.

Реконструкція фото

Пацієнт 26 років, чоловік.

Гіпертрофічні та нормотрофічні рубці тулуба та правої верхньої кінцівки. Рубцева контрактура плечового суглоба II ступеня. Хірургічна корекція контрактури проведена за авторською методикою (Патент України на корисну модель №22441 від 25.04.2007 р).

Результат лікування через 3 місяці.

Інтимна пластика фото

Пацієнт 30 років жінка.

Скарги на надмірні розміри малих статевих губ, затруднення при носінні одягу та незручність при статевих відносинах. Виконано пластичне зменшення малих статевих губ.

Результат через 2 місяці.

Видалення новоутворень фото

Пацієнт 80 років, чоловік.

Має базаліому шкіри в надключичній ділянці зліва. Зроблено видалення новоутворення разом із широким висіченням блоку шкіри та підшкірної клітковини, одномоментна пластика перфорантним острівцевим Keystone клаптем. Виписаний через 8 днів після зняття швів з одужанням. Діагноз верифікований гістологічно: базаліома шкіри, пристойний варіант. (син.: базально-клітинний рак, базально-клітинна епітеліома, ulcus rodens, epithelioma basocellulare).

Результат хірургічного лікування через 2 місяці.

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.
Scroll to Top