ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Реконструкція соска

Гарні груди – мрія кожної жінки.

Деякі наслідки травм, операцій та порушення розвитку пов’язані з втратою соска та ареоли. Реконструкція соска та ареоли відновлює зовнішній вигляд грудей та значно підвищує самооцінку жінки та впевненість у собі. Реконструйовані груди мають природний вигляд і дають можливість носити відкритий одяг, як і до захворювання або перенесеної травми.

Реконструкція соска у Дніпрі

Які існують варіанти реконструкції соска та ареоли?

Сучасна медицина пропонує безліч методик відновлення сосків, які забезпечують довгостроковий та естетично прийнятний результат. До таких методик належать 3D татуювання, тканинні клапті, шкірні ділянки, хрящові трансплантати, штучні тканини, пересадка сосків.

Які дефекти можна відкоригувати пластикою сосків?

Фахівці Центру пластичної хірургії проводять корекцію таких дефектів молочної залози:

 • ареола великого діаметра;
 • опукла, трубчаста та конусоподібна ареола;
 • втягнутий сосок;
 • довгий сосок;
 • спрямований нагору сосок;
 • спрямований вниз сосок;
 • рубцева деформація ареоли та соска;
 • ареола невеликого діаметра;
 • овальна ареола;
 • відсутність ареоли та соска;
 • відсутність молочної залози після мастектомії;
 • деформація молочної залози.

Яким чином відновлюється сосково-ареолярний комплекс?

Повна реконструкція грудей передбачає не тільки відновлення об’єму та симетрії молочних залоз, а й відновлення ареоли та соска після операції. Відновлення об’єму або форми грудей здійснюється за допомогою власних тканин пацієнтки або синтетичних замінників (імплантатів). З синтетичних матеріалів найчастіше використовуються протези із високоякісного силікону.

Для відновлення самого соска використовується вільна пересадка фрагмента вушної часточки або частини соска здорових грудей, розміщують під шкіру майбутнього соска фрагменти хряща вушної раковини або адипозної тканини, пластику місцевими тканинами. Для відновлення ареоли виконується пересадка пігментованих тканин статевих губ або промежини пацієнтки.

Які методики усунення дефектів об’єму та деформацій молочної залози існують?

Для відновлення об’єму та пропорцій молочних залоз застосовують методики протезування силіконовими імплантами, клаптеву пластику, ліпофілінг.

Протезування імплантами застосовують для створення об’єму однієї чи обох молочних залоз, відновлення симетрії залоз. Розміри, форми та методи встановлення визначаються індивідуально у кожному випадку.

Лоскутева пластика визначає під собою використання власних тканин, що включають усі шари шкіри, м’язи. Ротування або переміщення клаптів на постійних ніжках чи судинних анастомозах. Застосовується для відновлення об’єму молочних залоз.

Ліпофілінг – переміщення власної жирової тканини в ділянку залози. Застосовується для створення об’єму, усунення деформації та асиметрії залоз. Плюсами цієї методики є малотравматичність, короткий період відновлення.

Показання та протипоказання для реконструкції соска та ареоли

З чого розпочати операцію із пластики сосків?

Запишіться на консультацію до фахівця.

На першій консультації ви познайомитеся з лікарем і розповісте про свою проблему.

Ви отримаєте максимально детальну інформацію про можливі варіанти її вирішення за допомогою сучасних методик пластичної хірургії, якими володіють наші хірурги.

Після цього ви з лікарем приймаєте рішення та складаєте докладний план дій.

Пластичний хірург Павло Бадюл.

Етапи операції з реконструкції соска:

Підготовка

У процесі підготовки до операції (не більше ніж за 2 тижні) необхідно здати призначені лікарем аналізи та передопераційні дослідження:

 • Загальний аналіз крові з тромбоцитами та тривалістю кровотечі
 • Біохімічний аналіз крові (печінкові проби, сечовини, цукор, загальний білок, креатинін)
 • Загальний аналіз сечі
 • Коагулограма (протромбіновий індекс, МНО, АЧТБ)
 • Проба на ВІЛ та гепатити В,С
 • Реакція Вассермана
 • Група крові, резус фактор
 • Флюорографія
 • Електрокардіограма.

Потім ви приходите до клініки, підписуєте інформаційну згоду на проведення операції та наркозу, оплачуєте операцію. Перед операцією лікар робить фото для порівняння результатів.

Перед операцією

 1. Повідомте лікаря, якщо напередодні операції відбулися будь-які зміни у стані здоров’я (нежить, гнійничкові висипання та ін.).
 2. Не їжте та не пийте протягом 8 годин до операції.
 3. Залишіть коштовності вдома.
 4. Зніміть макіяж.
 5. Візьміть із собою лише предмети особистої гігієни.
 6. Після виписки зі стаціонару бажано, щоб Вас супроводжували.

Операція

 1. Операція виконується під місцевою анестезією або загальним наркозом із контролем глибини сну та рівнем знеболювання.
 2. Класичний метод реконструкції соска виконується шляхом формування з трипелюстичного шкірного клаптя. Такий клапоть викроюється і складається, певним способом, у результаті виходить імітація справжнього соска.
 3. Проводиться зашивання операційних ран та фіксація нео- соска.
 4. Наприкінці операції накладаються пов’язки.

Реабілітація

 1. Після операції пацієнтка зазвичай перебуває у стаціонарі під наглядом протягом 1-2 днів.
 2. Другого дня після операції виконується перев’язка і після цього пацієнтка відпускається додому.
 3. Перші три дні перебування вдома пацієнтка телефонує і повідомляє про своє самопочуття лікаря. Через 7 днів після операції пацієнтка приходить на огляд до свого хірурга, знімаються пов’язки зі швами.
 4. Через 3-4 тижні після повного загоєння операцій виконується татуаж ареоли, після чого сосково ареолярний комплекс важко відрізнити від справжнього.

Наші переваги при операції з пластики сосків:

кваліфікація та досвід

система 3D моделювання Crysalix

обстеження та операція в одній з клінік на вибір клієнта

комфортний стаціонар

лікар з Вами до та після операції

адекватні ціни

Що таке 3D моделювання результату операції

Ви хотіли б побачити нову себе до операції?

Це можливо. Ласкаво просимо до нової ери консультацій у пластичній хірургії!

У Центрі пластичної хірургії ви ще до операції зможете побачити, як виглядатиме ваше нове тіло. Ваш лікар зробить 3 фотографії (ліворуч, спереду та праворуч) та завантажить їх у сучасну спеціалізовану програму Crysalix для 3D-моделювання. За кілька хвилин на екрані з’явиться точна 3D модель вашого тіла до і після пластики.

Жодних незручних обстежень. Просто, швидко та інтуїтивно зрозуміло. Абсолютно нешкідливо.

Реалістичне моделювання, яке враховує особливості вашого тіла. Необмежені можливості моделювання у 3D. Можливість точного підбору імплантатів, які відповідають бажаним результатам.

Відгуки пацієнтів

Дар’я

Аугментационная маммопластика Ровно месяц назад сбылась моя мечта. Я мечтала об этом целых 12 лет! Что я могу сказать. Я СЧАСТЛИВА! И спасибо за это добрым волшебникам Бадюлу Павлу Алексеевичу …

Читать далее

Таран Вікторія Сергіївна

Перенесенная процедура прошла успешно, без негативных эмоций Если вы решили изменить свою грудь, лучше не колебаться, и сразу действовать и не откладывать. Я очень довольна результатом подтяжки и увеличения груди, …

Читать далее

Анна

Анна Подтяжка груди Хочу сказать огромное спасибо хирургам Слесаренко Сергею Владимировичу и Бадюл Павлу Алексеевичу за отношение и профессионализм в своем деле. После двух родов вид моей груди был достаточно …

Читать далее

Олена Ісаєва

Увеличение груди, пластика носа Нашла сайт в интернете, понравились фото работ и отзывы. Приехав, сделали 3D моделирование груди, ожидаемый результат совпал с окончательным. Очень довольна результатом как груди, так и …

Читать далее

Євсикова Людмила

Евсикова Людмила Увеличение груди Бадюл Павел Алексеевич и Слесаренко Сергей Владимирович исполнили мою мечту. Я очень восхищена работой. Все мои друзья не верят, что у меня сделана операция по увеличению …

Читать далее

Анна, 39 років, Павлоград

Анна, 39 лет, Павлоград Увеличение груди Доктора для проведения маммопластики я искала в течение 4 месяцев. Рекомендации подруг разбивались в пух и прах о мой перфекционизм, как только я начинала …

Читать далее

Юлія, 40 років, Дніпро

В сентябре 2016 года сделала подтяжку груди у хирурга Бадюл Павла Алексеевича в Клинике Семейной Медицины. С первой же встречи Павел Алексеевич произвел впечатление настоящего профессионала, умного и практичного человека. …

Читать далее

Дар’я

Хочу поделиться своими результатами и впечатлениями операции по увеличению груди. Грудь получилась очень красивая, она совершенно естественная на вид и на ощупь. Форма у нее вышла симметричная, круглая с эффектом …

Читать далее

Оксана

Меня зовут Оксана, мне 29 лет. И я начинаю свою жизнь, буквально заново! Два года назад я попала не к врачу, а к коновалу, которому померещилась злокачественная опухоль и он …

Читать далее

Наталія, 46 років, Дніпро

На операцию по увеличению груди я решилась легко, посетив консультацию пластических хирургов Сергея Владимировича Слесаренко и Павла Алексеевича Бадюл. Они практически сразу вызвали во мне доверие и уверенность. Прооперировали меня …

Читать далее

Ми приймаємо пацієнтів із різних регіонів України

До нашого Центру пластичної хірургії звертаються за допомогою люди з різних куточків України і для естетичної корекції зовнішності, і для відновлення здоров’я. Це пацієнти з великих міст — Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя та невеликих міст, таких як Новомосковськ, Павлоград, Кременчук, Мелітополь та багато інших. Ми використовуємо новітні технології, такі як 3D моделювання результатів операції, та високоякісне обладнання. Пластичні операції в нашому центрі проводять хірурги, які мають величезний досвід і володіють найсучаснішими методиками пластичної та реконструктивної хірургії.

НАйпоширеніші питання про пластику сосків

Реконструкція соска найчастіше виконується як додаткова операція під час реконструкції молочної залози. Відтворений сосково-ареолярний комплекс залишається назавжди з пацієнтом.

Реконструкція сосково-ареолярного комплексу зазвичай виконується через 3-4 місяці після основного етапу реконструкції, однак це не є суворим правилом.

Пороки розвитку молочних залоз поділяють на вроджені та набуті.
До вроджених відносять:

 • Аплазія молочної залози. Спостерігається рідко. При аплазії молочної залози відсутня залозиста тканина, навколососковий кружечок невеликих розмірів, слабо пігментований. Аплазія може поєднуватися з недорозвиненням грудних м’язів, інколи ж і ребер. На шкірі часто є атрофічні розлади. Іноді при аплазії однієї залози спостерігається компенсаторна гіпертрофія іншої.
 • Гіпоплазія молочної залози. Зазвичай уражається вся залоза, рідше спостерігається зменшення якогось сегмента. Супутні порушення відсутні, тому ваду розвитку часто діагностують у пубертатному віці, коли під впливом статевих гормонів починають зростати нормально розташовані молочні залози. При гіпоплазії однієї залози слід переконатися, чи немає передчасної гіпертрофії іншої.
 • Молочна залоза соскова. Можливо одна – і двостороння деформація. Така залоза містить незначну кількість залізистої тканини при повній відсутності жирової, сосок різко збільшений і виступає над рівнем залози. Складається враження, що розвиток залози припинився, хоч вона функціонує.

До набутих вад відносять:

 • Атрофія молочних залоз. Розвивається після годування груддю, при деяких гінекологічних захворюваннях, коли відбувається різко виражена інволюція залоз, які мали раніше нормальну величину і форму. Клінічно зазвичай проявляється атрофічним мастоптозом, коли молочна залоза розташовується у відвислому шкіряному мішечку. Атрофії завжди піддаються обидві залози, що є порушенням внутрішньосекреторної діяльності. Атрофія з мастоптозом може спостерігатися також у клімактеричний період, при порушенні обміну, різкому схудненні.
 • Гіпоплазія та аплазія молочних залоз набуті. Причина – передчасне закладання молочних залоз у дитячому віці. Гальмування або зупинка розвитку молочних залоз може бути обумовлена ​​гнійним процесом, хірургічним втручанням, опіками. Зростання молочних залоз у період статевого дозрівання може бути обмежене рубцевими змінами, які перешкоджають розвитку молочної залози, здавлюють її та обмежують рух верхньої кінцівки.
 • Відсутність молочних залоз (однієї або обох) після мастектомії.
Scroll to Top