ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Бадюл Павло Олексійович

Пластичний хірург

Пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, доктор медичних наук.

Член Американського Товариства Пластичних хірургів (ASPS), Всесвітнього Товариства Реконструктивної Мікрохірургії (WSRM).

Член редакційного комітету журналу PAR (Plastic and Aesthetic Research), журналу Austin Anaplastology.

Професійна біографія

Пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, доктор медичних наук. Закінчив Дніпропетровську медичну академію у 2001 році.

З 2001 до 2003 року пройшов інтернатуру за спеціальністю “хірургія” на кафедрі факультету хірургії та хірургії інтернів Дніпропетровської
державної медичної академії. З 2003 року працює у Дніпропетровському центрі термічної травми та пластичної хірургії, під керівництвом професора Слєсаренка С.В. 2009 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю хірургія. Напрямок дисертації пов’язаний із пластичним закриттям 
ранових дефектів. Автор та співавтор понад 100 наукових публікацій у спеціалізованих медичних журналах та збірниках, шести авторських свідоцтв.

У 2014 році був обраний стипендіатом фонду пластичної хірургії США (PSF) та проходив стажування з пластичної та реконструктивної хірургії в  Університеті Каліфорнії, м. Ірвайн під керівництвом професора Gregory Evans.

У 2016 році проходив стажування з реконструктивно-пластичної хірургії молочної залози на базі клініки «Sana Klinik», м. Дюссельфорф, Німеччина під керівництвом професора Christoph Andree.

У 2017 році проходив стажування з реконструктивної мікрохірургії в Asan medical center, Сеул, Корея, під керівництвом професора Joon Pio Hong.

У 2018 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю хірургія.

Сертифікати та нагороди

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Бадюла Павла Олексійовича

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top