ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Баранов Іван Вікторович

Лікар хірург, комбустіолог, трихолог.

Член: Європейської Асоціації Опікових хірургів (ЄВА), Асоціації трихологів України.

Професійна біографія

Закінчив лікувальний факультет Дніпропетровської державної медичної академії у 2005 році. З 2005 до 2008 року навчався в інтернатурі за спеціальністю: загальна хірургія на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика (м. Київ).

У 2008 році пройшов навчання за спеціальністю «Комбустіологія» на базі центру термічної травми та пластичної хірургії (м. Донецьк). У 2009 році пройшов навчання за спеціальністю: «Косметолог» на базі Дніпропетровської міської косметологічної лікарні.

З 2009 року працює хірургом-комбустіологом у Дніпропетровському центрі термічної травми та пластичної хірургії під керівництвом професора Слєсаренка С.В. Удосконалює майстерність зі спеціальності на курсах післядипломного навчання, бере участь у роботі з’їздів та конференцій,
присвячених проблемам лікування термічних уражень та їх наслідків, реконструктивної та пластичної хірургії, косметології.

Сертифікати та нагороди

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Баранова Івана Вікторовича

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top