ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Посунько Артем Іванович

Пластичний хірург, комбустіолог, дитячий хірург.

Професійна біографія

Закінчив лікувальний факультет Дніпропетровської державної медичної академії 2006 року. З 2006 до 2009 року навчався в інтернатурі за спеціальністю: дитяча хірургія на базі Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні.

У 2009 році пройшов спеціалізацію з комбустіології в інституті невідкладної та відновлювальної хірургії ім. В.К. Гусака м. Донецьк.

У 2016 році пройшов навчання основ мікрохірургічної техніки на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова.

Спеціалізується на виконанні реконструктивних операцій, включаючи мікрохірургічні пересадки комплексів тканин. Виконує відновлювальні процедури методом ліпомоделювання.

Сертификаты и награды

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Посунько Артема Івановича

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top