ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Слєсаренко Кирило Сергійович

Лікар хірург першої категорії, комбустіолог.

Кандидат медичних наук, помічник кафедри загальної хірургії.

Автор та співавтор 23 наукових публікацій у спеціалізованих іноземних та вітчизняних медичних журналах та збірниках, 1 патенту України на корисну модель.

Професійна біографія

Закінчив лікувальний факультет ДУ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» у 2009 році.

З 2009 до 2012 року пройшов інтернатуру за спеціальністю «Хірургія» на базі кафедри хірургії №1 Дніпропетровської медичної академії, паралельно закінчив магістратуру з хірургії на базі кафедри загальної хірургії.

З 2012 р. працює у Дніпропетровському центрі термічної травми та пластичної хірургії. 2013-2015 рр. – очний аспірант кафедри загальної хірургії.

З 2015 р. – асистент кафедри загальної хірургії Дніпропетровської державної медичної академії. Цього ж року пройшов спеціалізацію за спеціальністю «Комбустіологія».

У 2016 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Хірургічне лікування хворих з глибокими локалізованими дефектами покривних тканин нижніх кінцівок», присвячену вирішенню питань хірургічної реконструкції глибоких дефектів м’яких тканин нижніх кінцівок, у тому числі при механічних травмах, опіках, онкопатологіях, рубцовому переродженню тканин. Бойової травми (мінно-вибухові, кульові та осколкові поранення, отримані в зоні АТО).

Учасник міжнародного курсу з мікрохірургії судин і нервів «The 38th International Practical Course in Microsurgery of Vessels and Nerves» під керівництвом Алекса Ністора, м. Тімішоара, Румунія.
У 2016 році пройшов стажування за напрямом реконструктивно-пластичної хірургії молочних залоз на базі клініки «Sana Klinik», м. Дюссельфорф, Німеччина.

Сертификаты и награды

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Слєсаренка Кирила Сергійовича

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top