ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ

ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ
ХИРУРГИИ

Слєсаренко Сергій Володимирович

Лікар-хірург, пластичний хірург

Лікар-хірург, пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, член кореспондент УАН з 2004 року у відділенні медико-біологічних наук; доктор медичних наук (1996), професор (2006).

Член правління Асоціації комбустіологів України (АКУ).

Член European Burns Association (EBA), сертифікований член Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хирургів (ВАПРЕХ), Асоціації хірургів Українм, Асоціації антиейджинг, гендерної та превентивної медицини.

Професійна біографія

Закінчив лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту у 1986 р. за спеціальністю лікар-хірург. З 1986 по 1988 р. – Клінічна ординатура, де почав цілеспрямовано займатися науковою роботою.

Предметом дослідження було обрано опіки, опікова хвороба та її наслідки. Ця робота була закінчена у вигляді кандидатської дисертації та захищена у 1990р. Наступна дисертація на здобуття ступеня доктора наук була захищена у 1996р.

Окрім цього, Слєсаренко С.В. є автором та співавтором понад 240 наукових праць у спеціалізованих журналах та збірниках. Має 22 винаходи, які захищені авторськими свідоцтвами і – 10 та патентами України – 12.

З 2000 року працює на посаді керівника Дніпропетровського центру термічної травми та пластичної хірургії, де разом з адміністративною та лікувальною роботою приділяє велику увагу навчанню студентів та лікарів-інтернів. Підготував 5 кандидатів медичних наук за спеціальністю – хірургія (2009 – Бадюл П.А., 2010 – Гузенко Б.В., 2011 – Нор М.М., 2021 – Баранов І.В., 2021 – Корпусенко О.І.) та одного доктора медичних наук (2018 – Бадюл П.А). На даний час є керівником наукових праць претендентів на кафедрі хірургії медичної академії. З 2011 року веде прийом пацієнтів з питань пластичної, естетичної та реконструктивної хірургії у “Клініці сімейної медицини”, а також у клініках «Medical Plaza» та «Gelios».

У 2015 році нагороджений орденом “За оборону країни”. У 2017 році нагороджений Нагородою за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Новатор охорони здоров’я» та орденом «За оборону Маріуполя» за допомогу нашим пораненим захисникам. Також у вересні 2017 р. Слєсаренко С.В. став лауреатом Міжнародної премії у галузі краси та здоров’я Stella International Beauty Award у номінації «Кращий пластичний хірург».

У вересні 2021 р. Слєсаренко С.В. отримав нагороду Міжнародної премії у галузі краси та здоров’я Stella International Beauty Award у номінації «Персона року».

Сертифікати та нагороди

Відгуки пацієнтів

4.5/5
Пересадка шкіри на рвану рану

Нові технологи роблять чудеса. Швидке загоєння рани після перенесеної операції, незважаючи на те, що я маю цукровий діабет. Дякуємо завідувачу відділення Слюсаренка Сергію Володимировичу за його чудову роботу. Результат перевершив очікування.
Василь Якович, 1935 року народження
02.08.2018 р.
4.5/5
Опік 3 ступеня

Після наданої мені медичної допомоги у опіковому відділенні м. Дніпропетровська, я зрозуміла, що справжні медики є!!! Після операції не лишилося навіть шраму. Лікарю Слесаренко Сергію Володимировичу, ви справжній чарівник! Дякую за вашу участь і увагу до мене!
Тригуб Наталія Володимирівна
04.06.2018 р.
4.5/5
Пластичні операції із закриття великої рани спини

Незважаючи на об'ємну рану, 50% шкірного покриву спини, операції з пересадки шкіри пройшли успішно. Лікарі роблять все можливе та неможливе для ефективного лікування та одужання пацієнтів. Виношу подяку колективу лікарів даного центру та окрему подяку Слюсаренко Сергію Володимировичу за врятовану спину. А також велике спасибі Нор Надії Миколаївні за професіоналізм та золоті руки.
Шкут Раїса Леонідівна
27.04.2018 р.

Записатися на прийом до Слєсаренка Сергія Володимировича

Прийом ведеться за попереднім записом.

Можете поставити будь-яке запитання
Scroll to Top